Ігор Кушнір йде з посади голови «Київміськбуду»

Ігор Кушнір
йде з посади

Очільник компанії «Київміськбуд» Ігор Кушнір йде з посади голови правління – президента компанії після 12 років роботи. 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Київська міська рада ухвалила звіт тимчасової контрольної комісії з питань перевірки діяльності «Київміськбуду». Вважаю це остаточною крапкою над «і», яка знімає будь-які питання щодо правомірності діяльності менеджменту та ситуації в компанії в цілому. Аби уникнути маніпуляцій та пересудів, мною прийнято рішення піти з посади голови правління – президента «Київміськбуду», якій я присвятив значну частину свого життя», – Кушнір. 

Влітку 2023 року наглядова рада та правління «Київміськбуду» вирішили провести аудит компанії із залученням однієї з провідних міжнародних аудиторських фірм, а Ігор Кушнір був відсторонений від роботи. 

«Було детально вивчено діяльність «Київміськбуду» за останні три кризових роки. Не встановлено жодних зловживань з боку керівництва компанії та мене особисто. […] У висновках аудиту були озвучені чіткі пропозиції щодо виходу із ситуації, яка склалась. Вважаю, втілення цих пропозицій дозволить компанії виконати взяті на себе зобов’язання, а інвестори отримають своє житло і не стануть заручниками ситуації», – зазначив Кушнір. 

Нагадаємо: 

17 листопада Комісія затвердила проміжний звіт з рекомендаціями та пропозиціям щодо подальшої роботи «Київміськбуд», серед яких здійснення закупівлі квартир у компанії, розгляд можливості виділення фінансової позики або докапіталізації компанії. 

Також ТКК рекомендувала Київській міській раді звернутись до Кабінету Міністрів щодо компенсації «Київміськбуду» сумарного запланованого збитку, пов’язаного з добудовою проєктів будівельної корпорації «Укрбуд» у сумі 2,28 млрд грн.


Цікаво про будівництво і ремонти:
 Теплотехнічний калькулятор допомагає розрахувати оптимальну товщину теплоізоляції будинку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *