Скільки хочуть за найменшу квартиру у столиці

В Києві в панельному будинку на лівому березі продають найменшу квартиру. Площа житла складає всього 10,6 квадратів. Квартира при тому коштує 31,5 тис. доларів.

6215_n73ymf-c16x9x50px50p-c16x9x50px50p-fd877e66b881c339d7c900b34f28df92.jpg (65.84 Kb)

Про це йдеться в оголошенні на порталі нерухомості. Один квадратний метр житла коштує близько трьох тисяч доларів. Така ціна за квадрат — в центрі столиці. При тому смарт-квартира знаходиться на лівому березі, в панельному будинку.

«Продаж готового орендного бізнесу, що приносить стабільний пасивний дохід або для особистого користування. До вашої уваги пропонується смарт-квартира в Дніпровському районі на вулиці Червоноткацька 24а», – йдеться в оголошені.

Квартира розташована на першому поверсі, загальна площа — 10,6 м2: кімната 6,9 м2, кухня 2,0 м2, санвузол 1,7 м2. «Зроблений якісний, сучасний ремонт. Близькість до метро забезпечує постійний потік клієнтів та приноситиме власнику стабільний дохід щомісячно. Пропозиція без комісії! Чекаємо вас на переглядах!», – йдеться в оголошені.

До речі, вартість нерухомості зросла по всій країні, окрім Херсонської області (також не враховувалися дані тимчасово окупованих регіонів). У Херсонській області за рік вартість однокімнатної квартири знизилася на 25%, до 24,5 тисяч доларів. Значно зросла вартість житла у гривневому еквіваленті.

Так, у жовтні 2021 року однокімнатна квартира в середньому коштувала 1,7 млн грн. Нині за таку саму квартиру доведеться заплатити вже 2,48 млн грн (хоча у доларовому еквіваленті ціна і знизилася).

В Україні до лідерів і зростання попиту, і за рівнем цін, окрім столиці, потрапили три західні області: Львівська, Закарпатська та Івано-Франківська. Велика кількість переселенців у березні минулого року створила справжній ажіотажний попит у цих регіонах. Тоді ціни зросли вдвічі-втричі. Зараз відбулася стабілізація, проте нерухомість тут все ще в рази дорожча, ніж до повномасштабної війни.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *