Шпаклівка акрилова: особливості, переваги та «хитрощі» застосування

При підготовці стін до фарбування використовують шпаклівку, яка дозволяє їх вирівняти у тих місцях, де є нерівності до, приблизно, 5 мм. Якщо потрібен універсальний матеріал, який буде безпечним, доступним за ціною та простим у застосуванні, є акрилова шпаклівка, яку можна застосовувати на різних видах поверхонь.

Шпаклівка акрилова: особливості, переваги та «хитрощі» застосування

Користуватись нею можуть як професійні будівельники, так і початківці. Це матеріал, який підходить і для усунення дефектів і для фінішної обробки стін. А також з його допомогою можна заповнювати шви та ремонтувати тріщини.

Що є у складі та які має переваги?

Акрилова полімерна дисперсія – основа акрилової шпаклівки. Але без тонкозернистих наповнювачів шпаклівка не матиме структури, тому, в залежності від умов експлуатації до її складу можуть входити різноманітні кальцити, мармурові наповнювачі, і навіть крейда і тальк. Завдяки поєднанню таких компонентів матеріал отримав популярність, адже переваг у нього чимало. Серед них:

  • стійкість до деформацій (еластичність);
  • високий рівень зчеплення з поверхнею (адгезія);
  • легкість нанесення та економна витрата;
  • стіни будуть захищені від гниття;
  • можливість додавати колір у суміш;
  • пластичність;
  • стійкість до перепадів температури.

Використовувати шпаклівку з акрилом можна як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Вона підходить для поверхонь з бетону, дерева, гіпсокартону, пінопласту, металу.

Є два види шпаклівки – стартова і фінішна. Першу використовують, якщо потрібно ліквідувати великі дефекти або провести початкове вирівнювання стін, а другу – щоб усунути дрібні недоліки і невеликі похибки.

Як правильно наносити?

Професіонали можуть використовувати шпаклівку у вигляді сухого порошку, оскільки знають, як її правильно розводити водою, а початківцям краще брати готовий розчин у пластиковому відрі, з яким не доведеться возитись, а можна одразу наносити.

При нанесенні шпаклівки варто пам’ятати про такі особливості:

  1. Для початку необхідно підготувати поверхню – очистити від пилу, бруду, розширити щілини, якщо вони є, щоб потім розчин їх краще заповнив;
  2. Нанести ґрунтівку, в залежності від рівня водопоглинання поверхні, в один або два шари, яка підбирається відповідно до поверхні;
  3. Після цього відбувається безпосередньо шпаклювання

Фінальним етапом стає шліфування поверхні з допомогою терки, наждачного паперу або спеціальної шліфувальної машини.

Де купити акрилову шпаклівку?

Сучасний і зручний оздоблювальний матеріал на акриловій основі ви можете замовити в інтернет-магазині компанії «Ковальська», яка займається виробництвом та реалізацією товарів промислово-будівельної групи.

Обирайте товар, переносьте його у Кошик, натиснувши червону кнопку і оформлюйте замовлення. З вами зв’яжеться менеджер – для уточнення деталей.

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *