Як бізнесу долучитися до програми «єВідновлення»

«єВідновлення»:
як долучитися

Українці активно беруть участь у програмі «єВідновлення», оскільки потребують державної підтримки, щоб повернути своє житло до нормального вигляду. В цьому допомагають магазини та підрядники, які надають послуги з продажу товарів або ремонтних робіт.

Пресслужба «Дії» розповіла, як бізнесу долучитися до «єВідновлення».

Відбудова займає багато часу і потребує значних вкладень, як фінансових, так і фізичних. Дуже часто учасники програми, особливо мешканці областей, постають перед труднощами з вибором. Вони не розуміють, як знайти професіональних підрядників, де купити якісні матеріали, куди найближче звернутися по допомогу тощо.

Український бізнес повинен допомагати постраждалим від війни співвітчизникам. Більше того, «єВідновлення» дозволить отримати нових клієнтів, які з часом можуть перетворитися на постійних. Реєстрація доступна як великим підприємствам і торговим мережам, так і маленьким ФОПам, які впевнені у власних силах і здатні запропонувати хороші рішення.

Щоб стати учасником програми і надавати послуги українцям, потрібно здійснити такі кроки:

  • зареєструватися або авторизуватися на порталі «Дія»;
  • у меню «Послуги» вибрати розділ «Бізнесу» – «Земля, будівництво, нерухомість» – «Приєднатися до єВідновлення як бізнес»;
  • перевірити актуальність відомостей про компанію;
  • вибрати свій банк та внести інформацію про Merchant ID;
  • підтвердити, що МСС-код діяльності вашого бізнесу відповідає умовам участі у проєкті;
  • вибрати тип точки продажу і заповнити поля з інформацією;
  • перевірити заяву та підписати за допомогою електронного підпису юридичної особи чи ФОП.

Станом на грудень 2023 року до «єВідновлення» приєдналися понад 2000 компаній, з який 270 є юридичними особами, а більше 1700 – фізичними особами-підприємцями. Люди, в яких пошкоджене внаслідок бойових дій житло, вже придбали товарів для реконструкції та ремонту на 780 млн гривень. А загалом учасникам погодили виплати на понад 3 млрд гривень.

Як подати заявку на грошову допомогу

Українці, яким потрібна фінансова допомога на відновлення житлових умов, подають заявку через «Дію». Але для когось такий спосіб може бути недоступним з різних індивідуальних причин. Тому варіантивність розширили на Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) і нотаріусів.

Як зауважили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, матеріальна підтримка є важливим кроком для повернення постраждалих регіонів до звичного життя. Тому варто дбати про комфорт і можливості кожного, хто має намір звернутися по кошти.

Важливо знати, що під час подання заявки у ЦНАП чи безпосередньо нотаріусу необхідно пред’явити ідентифікаційний код, паспорт громадянина та вказати електронну пошту. Пільговики повинні надати документальне підтвердження свого особливого положення.

Також дозволено передавати повноваження на реєстрацію у програмі іншим особам, але треба мати довіреність на виконання угоди. Наостанок, переконайтеся в тому, що ваше право власності на об’єкт нерухомості затверджене у Державному реєстрі.
 


Цікаво про будівництво і ремонти:
 Теплотехнічний калькулятор допомагає розрахувати оптимальну товщину теплоізоляції будинку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *