Інвестиції в нерухомість Китаю впали на 10,1% р./р.

Нерухомість Китаю

У січні-травні поточного року загальний обсяг інвестицій в нерухомість Китаю сягнув 4,06 трлн юанів ($560 млрд), що на 10,1% менше, ніж роком раніше, повідомляє Kallanish із посиланням на Національне бюро статистики (NBS).

У травні інвестиції в сектор становили 970,4 млрд юанів, що на 9,7% більше, ніж у квітні, проте на 4,7% менше у річному обчисленні.

За підсумками 5 місяців продажі нерухомості за площею впали на 20,3% р./р. – до 366,4 млн кв. м. У травні цей показник зріс на 12,2% м./м., проте скоротився на 16,1% у порівнянні з травнем 2023-го.

Минулого місяця Пекін оголосив про низку заходів для порятунку сектору нерухомості, включаючи фінансування у 300 млрд юанів ($41,4 млрд) для купівлі непроданих будинків і викупу землі, що не використовується.

За словами речниці NBS Лю Айхуа, потрібно визнати, що необхідний деякий час, щоб проявилися ефект від політичних заходів, а ринок нерухомості все ще перебуває у процесі пристосування.

Нагадаємо, що промислове виробництво у Китаї у травні поточного року зросло на 5,6% у порівнянні з травнем минулого року. Зростання цього показника минулого місяця відстало від очікувань аналітиків (+6% р./р.), а уповільнення в секторі нерухомості не показало ознак послаблення попри заходи підтримки. 


Цікаво про будівництво:
 Тенденції розвитку сонячної енергетики в Україні


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *