Обсяг виконаних будівельних робіт в Україні за січень-вересень 2023 року зріс на 20.4%

Обсяги будівництва
зросли на 20.4%

Індекс виконаних будівельних робіт в Україні за підсумками січня-вересня 2023 року зріс на 20,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року. Обсяги виконаних будівельних робіт за цей період у грошовому виразі сягнули 96,02 млрд грн. Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Драйвером росту будівництва за січень-вересень стали інженерні споруди, показник у цьому секторі збільшився на 34,4% р./р. Водночас житлове будівництво скоротилось на 4,3% р./р., а нежитлове зросло на 14,1% р./р. У грошовому виразі житлове будівництво сягнуло 14,91 млрд грн, нежитлове – 24,46 млрд грн, а будівництво інженерних споруд – 56,65 млрд грн.

Як бізнесу долучитися до програми «єВідновлення»

Частка нового будівництва в загальному обсязі виконаних будівельних робіт за січень-вересень становила 39,5%, ремонту – 38,4%, реконструкції та технічного переоснащення – 22,1%.

Зростання інженерного будівництва пов’язане з відновлення зруйнованих через російську військову агресію транспортних та промислових споруд, а також мостів, естакад, доріг, залізниці, трубопроводів, комунікацій, ліній електропередач та інших інфраструктурних та інженерних споруд. При цьому, велика частка нового будівництва відповідає масштабам руйнувань, які непідвладні частковому ремонту або реконструкції.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *