Skills Alliance: Україна запустить проєкт зі здобуття нової професії для 180 000 українців

Нової професії для
180 000 українців

Міністерство економіки оголосило про запуск ініціативи зі здобуття нової професії для 180 000 українців. На її фінансування протягом трьох років потрібно буде 700 млн євро, повідомила пресслужба міністерства.

Для фінансування ініціативи буде створений Skills Alliance на чолі з Німеччиною, до неї увійде майже 50 країн, донорів та інших міжнародних партнерів.

Ukraine Facility: Україна отримає перші 1,4 млрд євро інвестицій від ЄС

Міністерка Юлія Свириденко пояснила, що мета Skills Alliance – ліквідація структурного безробіття у секторах, необхідних для відновлення та реконструкції: будівництво, транспорт, інформаційні технології, інженерія, охорона здоров’я.

«Один з головних викликів на шляху [відновлення] — структурне безробіття, тобто коли у певних професіях катма кадрів, хоча шукачів роботи на ринку вдосталь. Отже, щоб українці змогли набути навичок, необхідних для відбудови, ми й створили Skills Alliance. Ця ініціатива має створити умови для того, щоб українці навчались, набували нової кваліфікації, як в Україні, так і за кордоном», – сказала Свириденко.

Дослідження ринку праці в Україні: як змінилась конкуренція шукачів роботи і в яких сферах найвищі зарплати (ІНФОГРАФІКА)

Проєкт буде спрямований насамперед на молодь, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та жінок всередині країни, але доступ матимуть і українці за кордоном.

Ініціатива Skills Alliance реалізується в рамках європейського механізму Ukraine Facility.


Цікаво про будівництво:
 вітчизняний виробник будматеріалів вивів на ринок теплоізоляції новий сучасний матеріал — екструдований пінополістирол XPS під торговельною маркою CARBOLEX


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *