У Києві завершили реконструкцію Дегтярівського шляхопроводу

Відкрито Дегтярівський
шляхопровід

У Києві завершили весь комплекс робіт на Дегтярівському шляхопроводі – відкрили заїзди та з’їзди з нього. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

Це шляхопровід біля станції метро «Шулявська», на якому у вересні під час монтажу впали балки. Наприкінці грудня міст вже відкрили для проїзду автомобілів.

Об’єкт був збудований у 1963 році, з тих пір його капітально не ремонтували. Реконструкцію шляхопроводу розпочали в червні 2023 року. Роботи виконувала компанія RDS.

«Мостовики розібрали всі конструкції споруди та замінили на нові з покращеними характеристиками. Фактично побудували новий шляхопровід», – розповів Кличко.

На ньому зберегли трамвайну лінію, яка проходить вздовж вулиці Дегтярівської, влаштували відокремлене трамвайне полотно з посилених монолітних плит.

Нова споруда та зупинки поблизу, за словами Кличка, відповідають критеріям безбар’єрності.

«Змонтували перильну огорожу, встановили антипаркувальні стовпчики. Здійснили роботи з озеленення та благоустрою території. Влаштували тротуари з велодоріжкою», – зазначив міський голова Києва.

У межах реконструкції Дегтярівський шляхопровід планували повністю замінити, розібравши опори, прогони та фундаменти, ширину мосту збільшити з 28 до 40 метрів. Довжина самого прогону мала зрости із 33 до 36 метрів. Крім цього, новий шляхопровід зробили вищим.

Згідно із проєктом реконструкції, розрахункова інтенсивність руху на основних підходах до шляхопроводу на 2024 рік становитиме 47 992 автомобілі на добу.


Цікаво про нерухомість:
 в яку нерухомість за кордоном інвестують українці


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *