У столиці затвердили Порядок забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, із залученням іпотечних кредитів

Порядок забезпечення
житлом

14 грудня Київрада затвердила Порядок забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, із залученням іпотечних кредитів. Про це повідомляє Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА.

Згідно з цим Порядком, кошти столичного бюджету спрямовуються на оплату частини вартості житла (об’єкта нерухомого майна), що придбається із залученням іпотечних житлових кредитів громадянами, які перебувають на квартирному обліку в районних у місті Києві державних адміністраціях.

ВПО отримали ще 20 квартир у Києві

Зокрема, фінансова допомога не більше 50 відсотків від нормативної площі житлового забезпечення передбачена для учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, зокрема перебуваючи безпосередньо в зонах антитерористичної операції в період її проведення, та членів їхніх сімей.

А також не більше 30 відсотків – для інших громадян.

Порядок розроблено в межах Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки. Визначена процедура допоможе реалізувати окремим категоріям громадян своє конституційне право на отримання житла за доступну плату, а також зменшить ризики укладання правочинів із недобросовісними продавцями об’єктів нерухомого майна.


Цікаво про будівництво і ремонти:
 Теплотехнічний калькулятор допомагає розрахувати оптимальну товщину теплоізоляції будинку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *