У Нью-Йорку продають таунхаус з фільму «Сам удома»

У Нью-Йорку продають таунхаус з фільму «Сам удома 2» за $6,7 млн.

6215_n73ymf-c16x9x50px50p-c16x9x50px50p-fd877e66b881c339d7c900b34f28df92.jpg (65.84 Kb)

П’ятиповерховий таунхаус знаходиться у Мангеттені. Про це повідомили The New York Times.

Будинок із чотирма спальнями та п’ятьма ванними кімнатами розташований за адресою Західна 95-та вулиця, 51 у Верхньому Вест-Сайді.

Будівля з коричневого каменю XIX століття «ідеально поєднує позачасову елегантність із сучасними зручностями».

Коли Кевін Маккалістер вимушено покинув готель The Plaza у фільмі 1992 року «Сам удома 2», він прямує через місто до Верхнього Вест-Сайду, де його дядько Роб має будинок, пише Liga.net.

Хоч більшу частину фільму знімали у Нью-Йорку, включно зі сценами в Radio City Music Hall і Empire Diner, сцени у приміщенні будинку дядька Роба знімали на Браунстоун-стріт, ділянці заднього двору студії Universal у Лос-Анджелесі.

Водночас це не завадило людям постійно приходити до мангеттенської адреси, каже Ніколь Катс, директорка з лістингу компанії Vandenberg, The Townhouse Experts, яка представляє інтереси продавця: «Вони приїжджають, щоб сфотографуватися із фасадом будинку дядька Роба».

Будинок із класичним схилом, еркерами та заднім садом побудували наприкінці 1880-х і повністю відремонтували на початку 2000-х.

Теперішні власники придбали таунхаус у 2009 році за $4,7 млн.

«Він у культовому списку. У красивому кварталі Центрального парку. Перший квартал між Колумбусом і Амстердамською — це те, що ми називаємо «парковим кварталом», і таунхаус насправді розташований у найгарнішому з паркових кварталів 90-х років. Тому що він має красиві таунхауси по обидва боки вулиці, що виходять вікнами один на інший», — сказав агент із продажу Декстер Гер’єрі.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *