Чому спілкування по роботі в неробочий час може погано вплинути на здоров’я людини

Здавалося б, що може бути поганого в тому, щоб відповісти на пару електронних листів від боса або колег після закінчення робочого дня? Виявляється, це зовсім не так нешкідливо, як багато хто думає. Згідно з новим дослідженням вчених з університету Південної Австралії спілкування по роботі в неробочий час може погано вплинути на фізичне і психічне здоров'я людини, інформує Ukr.Media.

У дослідженні брало участь 2200 співробітників різних університетів, частина з яких постійно відповідала на листи начальства і колег після закінчення робочого дня, а інша частина — не відповідала і приділяла час особистим справам і відпочинку.

За результатами дослідження вчені виявили, що співробітники, які відповідають на електронні листи і дзвінки після роботи, мають більш високий рівень стресу і емоційного виснаження, ніж ті, хто цього не робить, а також відчувають часті головні болі і болі в спині.

Коли співробітники відповідають на дзвінки або електронні листи вдома, це впливає на їх відновлення після роботи як розумове, так і фізичне. Постійне перебування в стані підвищеної пильності в очікуванні робочих листів може вплинути на обмін речовин і імунітет, тим самим створюючи вразливість до серйозних проблем зі здоров'ям. Також відповіді на листи з роботи скорочують час на спілкування з близькими, фізичні вправи, хобі і т. д.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *