Для чого тримати монети на підвіконні: проста змова на удачу і гроші

Зараз для всіх непрості часи. Фінансове становище не таке стабільне, як було раніше. Звичайно, гроші йдуть в руки тих, хто вміє працювати. Однак часом потрібно вдатися до допомоги потойбічних сил. Змова на удачу і гроші не буде зайвою, інформує Ukr.Media.

Ми поділимося з вами простим ритуалом, який допоможе залучити в життя багатство.

Змова на удачу і гроші

З давніх часів існує дуже багато забобонів і прикмет. Особливо тих, які стосуються заробітку і грошей. Однак мало хто зараз дотримується забобонів. Фахівці в області магії запевняють, що абсолютно даремно. Адже саме ці забобони і маленькі практики допомагають відкрити грошовий потік. Ваша праця не пропаде даром, а окупиться в десятикратному розмірі. Хіба не про це ви мрієте?

Отже, давайте поговоримо про грошові забобони, про які варто знати

 • Ніколи не передавайте гроші з рук в руки, інакше вони підуть безповоротно.
 • Віник в будинку потрібно зберігати помелом вгору.
 • У гаманці завжди повинна бути нерозмінна купюра. Її не можна витрачати, тоді вона буде притягувати багатство.
 • Не рахуйте чужі гроші, інакше свої водитися не будуть.
 • Не позичайте гроші ввечері.
 • Гроші найкраще зберігати на кухні. Не можна зберігати їх під матрацом або в шафі.
 • Також можна проводити сильні грошові практики. Трохи магії не завадить в житті. Якщо у вас в будинку є грошове дерево, воно допоможе вам притягнути в будинок гроші. Якщо ж ні, тоді настійно рекомендуємо завести. Ця проста рослина — справжній магніт для багатства. Особливо якщо провести з ним наступний ритуал, який повинен увійти у вас в звичку.

  Пам'ятайте, щоб магія спрацювала, потрібно правильно налаштувати свої думки і емоції. Якщо ви постійно думаєте про брак грошей, то вони до вас і не прийдуть. Коли проводите практику, налаштуйтеся на позитив і дійте. Отже, щоб провести змову на удачу і гроші, після кожної зарплати покладіть в горщик з грошовим деревом три монети. Номінал не має значення.

  При цьому потрібно вимовити такі слова: «Як монети під землею залишаються, енергію багатства деревцю дають, так і у мене гроші в будинку множаться та збільшуються. Хай буде так». Досить сказати ці слова один раз, коли кладете монети в землю.

  Ще варто запам'ятати, що вікна і двері — це місця входу грошової енергії. Тому потрібно зберігати кілька жовтих монет на підвіконні постійно. Вони будуть притягувати багатство. Якщо ви кожен місяць станете виконувати цей простий ритуал і дотримуватися грошових забобонів, то незабаром помітите, що гроші приходять в ваш будинок легко!

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...
  Поделитесь с друзьями

  Ответить

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *