До чого розсипати гроші, дрібницю або паперові: прикмети і забобони

Гроші — одна з найнеобхідніших складових сучасного існування. Однак той, хто зробить колекціонування грошових знаків змістом свого життя, ніколи не стане по-справжньому щасливим. Проте інша крайність — теж не дуже приваблива перспектива, а істина, як завжди, лежить десь посередині, інформує Ukr.Media.

З матеріальними проблемами зіштовхується у житті кожна людина. Тому зовсім не дивно, що народна мудрість накопичила безліч прикмет, пов'язаних із грошима. Знайдена монета обіцяє швидкий прибуток, а вода що постійно тече і насвистування мелодій в будинку призводять до безгрошів'я. Гроші вимагають акуратного поводження, а розтяпи що розкидають і втрачають монети і купюри, неодмінно будуть покарані.

  • Дрібниця, що випадково висипалася з гаманця, обіцяє фінансові проблеми через втрату грошей. Однак її дію легко нейтралізувати, якщо монети не збирати назад, а відразу витратити або віддати кому-небудь.
  • Гроші, висипані в коробку для милостині, професійним жебракам, відведуть за собою з вашого життя щастя і удачу. Матеріальну допомогу слід надавати тільки дійсно нужденним людям.
  • Пам'ятайте, що купюри і монети люблять порядок. Тому розкидані там і сям по квартирі грошові знаки стануть причиною настання фінансової кризи в окремо взятій сім'ї.
  • Якщо ви випадково упустили і втратили гроші, не слід занадто засмучуватися з цього приводу. Гіпертрофоване горе приверне на вашу голову різні неприємності, тоді як не дуже серйозне ставлення до втрати незабаром буде компенсовано численними досягненнями і приємними сюрпризами в інших сферах життя.

Не робіть із грошових знаків фетиша, легко ставтеся як до їх надходження, так і до втрати. І тоді ви самі не помітите, як у вашому житті з'явиться більше сонячних днів та позитивних людей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *