Як правильно натякнути чоловікові, щоб той заробляв більше

Якщо ви виявили, що хочете допомогти своєму чоловікові збільшити дохід, ми склали список тактичних порад, які допоможуть у цій розмові мотивувати партнера, не образивши його, інформує Ukr.Media.

Брак грошей — одна з головних причин конфліктів у більшості сімей. Обговорення теми фінансового стану з партнером потребує чутливості та обережності. І хоча потрібно заохочувати його професійне зростання, не менш важливо мотивувати на більший успіх. При цьому слід пам'ятати про необхідність не підривати впевненості чоловіка в собі та не викликати образи. Ключовий момент — не змусити, а саме підштовхнути. Тобто надихнути партнера та допомогти йому захотіти розвиватися у своїй професійній сфері та почати заробляти більше. Ці поради допоможуть вам провести розмову максимально безболісно.

Досліджуйте його захоплення та можливість їх монетизувати

Почніть із створення безпечного простору для відкритого спілкування. Виразіть щиру зацікавленість у професійному зростанні свого чоловіка та запевніть, що ви його союзник у цій справі. Дізнайтеся про інтереси та захоплення партнера. Обговоріть, як деякі з цих хобі потенційно можуть бути перетворені на додаткові можливості заробітку або навіть на повноцінну роботу, від якої він отримуватиме не лише задоволення, а й добрий дохід.

Використовуйте тимчасові труднощі на благо

Коли у чоловіка проблеми з фінансами, він переживає не менше за вас. Завдання жінки показати, що вона готова йти з ним до кінця. Коли ви підтримуєте чоловіка, стаєте ще ближчими. Неможливість дозволити собі, наприклад, гарний відпочинок може стати поштовхом для зростання його кар'єри. Запропонуйте, щоб ви разом долали складні ситуації, використовуючи їх як можливість навчатися та прагнути фінансової стабільності.

Припиніть бути сильною та незалежною

Ніщо так не розхолоджує чоловіка як повна самодостатність жінки. Якщо ви з життя звикли все тягнути на собі, то час позбавлятися цієї навички. Надайте чоловікові право приймати рішення, відповідати за сім'ю. Ніхто не каже, що ви маєте стати безпорадною принцесою. Але почніть, нарешті, поступатися йому, даючи можливість упоратися з проблемами сім'ї. І пам'ятайте: чим більше чоловік інвестує в жінку, тим більше він її цінує.

Поділіться надихаючими історіями успіху

Розкажіть історії про людей, котрі подолали фінансові перешкоди на шляху до здійснення своєї мрії. Такі історії можуть мотивувати вашого коханого на події, спонукати його уявити свій шлях до успіху в кар'єрі.

Обговоріть загальні плани та цілі

Складіть плани на найближче майбутнє. Обговоріть великі покупки, побажання у майбутніх подорожах. Висловіть думки про бажане майбутнє. Намалюйте картину фінансової стабільності, зростання та повноцінного життя, яку ви уявляєте разом. Звірте ваші прагнення та життєві цілі. Завдяки цьому ви обидва побачите, як вищий потенціал заробітку вписується у ширші спільні плани.

Познайомте із заможними друзями

Оточення завжди впливає на людину, змушуючи прагнути до нових цілей. Крім того, щоб вписатися в певну компанію, потрібно мати з новими знайомими спільні інтереси та відповідати їм у всіх відносинах, у тому числі й матеріальному. Якщо ви зможете створити для чоловіка коло спілкування, яке його надихатиме, то він докладе всіх зусиль для того, щоб стати повноцінною частиною нового суспільства.

Поскаржтесь на те, що хотіли б більшого для вас обох

Не варто відчувати провину через те, що вам хочеться поскаржитися на брак грошей. Забудьте твердження, що жінка повинна вміти справлятися з труднощами без скарг! Як чоловік дізнається, що ви незадоволені і що йому потрібно докласти зусиль для покращення спільного життя та налагодження стосунків? Головне — скаржитися правильно! Дуже важливо не переходити на особистості та не лаяти чоловіка. Будуйте фрази так, щоб йому було зрозуміло: від низьких доходів погано насамперед самому чоловікові. Його обділяють! А вже потім ви відчуваєте незадоволення: вам хочеться нові туфлі та сукню, а також потрібна посудомийна машина. Вчиніть ще хитріше: поговоріть про плани на декрет і потреби дитини в перспективі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *