Куди класти монетки при висаджуванні товстянки, щоб водилися гроші

Які монети потрібно класти під грошове дерево, розповіли фахівці. Горщик для товстянки повинен бути низьким і широким. За кольором його краще підібрати червоним, золотистим, зеленим або чорним. З якого матеріалу — байдуже. Головне, щоб в піддоні були отвори, інакше буде застій води в ґрунті. На дно горщика кладуть монетки — парну кількість, інформує Ukr.Media.

Як правильно висаджувати грошове дерево і куди класти монетки

Коли деревце висаджують, монетки кладуть зверху керамзиту або гравію. Вони повинні збігатися за номіналом і лежати вгору гербом.

Щоб в будинок залучити енергетику багатства, деревце слід виростити самостійно — з паростка. Паросток найкраще "вкрасти", причому у того господаря, у якого з фінансами повний порядок. Стеблинку слід вибирати товстішу.

Паросток укорінюють у воді або ж відразу висаджують в горщик із землею, поглиблюючи його на 5 см. Пройде тижні 2-3 — і рослина піде в зростання. Висаджують товстянку навесні, місяць повинен бути в фазі росту, тоді і достаток в будинку зростатиме.

Найсприятливішим для посадки днем вважається середа. Монетки можна покласти і на саме дно, а дренаж — поверх монеток, приблизно 2 см, потім — земля, спеціальна, для сукулентів.

Грошове дерево не повинно перебувати під прямими сонячними променями, найкраще воно буде себе почувати на південно-східній стороні будинку. За феншуй це сектор багатства. За стародавнім звичаєм, щоб залучити багатство, посадку деревця слід супроводжувати короткою фразою: «прибуток залучаю, свої доходи множу».

Як правильно слід доглядати за грошовим деревом

Якщо рослина вже доросла, тару для її пересадки беруть побільше. Ті корінці, що підгнили, видаляють, в ємність насипають дренаж (на 1/3 обсягу). Рослину пересаджують, не звільняючи її від земляної грудки. Добу поливати рослину не слід і на неї не повинні потрапляти прямі промені сонця.

Доглядати за товстянкою не так складно. Батьківщина цієї сукулентної рослини — Південна Африка. Багато вологи товстянка не любить, кращий догляд — це обприскування і протирання листя вологою тканиною. У темряві деревце стояти не повинне — світло воно любить, але тільки не прямі промені сонця — вони здатні викликати опік на листках.

Полив в літню пору повинен бути помірним, взимку ж грошове деревце взагалі поливають раз, максимум два на місяць. Добриво вносять у весняний та осінній сезони — щомісяця. Якщо рослина інтенсивно росте, буде потрібна спеціальна підгодівля. Поливати товстянку потрібно водою, три дні настояною на сріблі або золоті, але не на прикрасах.

Поруч з товстянкою ставлять фігурку сови або дракона, або іншу по феншуй. Можна і китайський ліхтарик — для охорони свого достатку. А ось будь-яких символів води поруч з деревцем перебувати не повинно — ніяких фонтанів, картин з водоспадами та ін.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *