Новорічні прикмети, які залучають достаток у дім

Всупереч тому, що скептики не втомлюються нагадувати, що щастя не в грошах, проте навіть вони не зможуть посперечатися з тим, що матеріальний достаток робить ваше життя набагато легшим і яскравіший. І якщо ви вже майже зневірилися поліпшити своє фінансове становище, тоді згадайте про те, що в новорічну ніч бажання мають властивість збуватися та у вас ще є шанс. А щоб все вийшло саме так, як ви задумали, постарайтеся обійтися без імпровізації. Ми зібрали список новорічних прикмет і ритуалів, які привернуть достаток у ваш будинок, інформує Ukr.Media.

Закрийте всі борги та не позичайте гроші на Новий рік

Згідно з однією з найпопулярніших новорічних прикмет — в кінці року не рекомендується брати або віддавати гроші в борг. Якщо раптом у вас накопичилися борги (або кредити), постарайтеся закрити їх до настання нового року. Інакше так і будете тягнути свої «старі борги» далі по життю. Що стосується позичання, то не лише гроші не варто давати в борг, але і вбрання, взуття або аксесуари — це погана прикмета і для тих, хто дає, і для тих, хто бере. Тому якщо, наприклад, подруга слізно благає вас позичити їй вбрання краще ввічливо їй відмовте. Інакше весь рік потім доведеться ходити та позичати саме вам.

Протирайте дзеркала і витріть пил

Ще наші предки стверджували: гроші водяться там, де чисто. Тому не нехтуйте обов'язками господині й час від часу наводьте порядок в будинку. Першим ділом протирайте дзеркала від пилу і забруднень, а також вимийте вікна — це допоможе грошовій енергетиці проникати у ваш будинок. Також вважається, що дзеркальна поверхня здатна примножити ваш капітал. Покладіть монетку у воду і цієї «грошовою» рідиною акуратно протріть дзеркало. А потім покладіть перед ним ту саму монету і залиште її там на ніч. Тільки прослідкуйте, щоб монетка відбивалася в дзеркалі, а на ранок покладіть її до скарбнички. Це притягне до вас добробут і успіх.

У новий рік — у новому вбранні

Напевно ви теж чули про те, що якщо вибирати для новорічної вечірки якусь обновку, тоді рік складеться вдало і щасливо в усіх сферах. І якщо ваші близькі будуть косо поглядати на вас, коли ви понесете чергову сукню в примірювальну, поясніть їм, що це не зайві витрати, а цілком свідомий внесок у ваше майбутнє. До речі, не забудьте доповнити ваш новорічний образ відповідними аксесуарами та підходящим взуттям. Тоді ви маєте всі шанси стати королевою вечора і спровокувати фінансовий успіх у найближчому майбутньому.

Святковий стіл за всіма правилами

Приготуйте багатий святковий стіл і не забудьте приховати кілька страв «на всякий випадок». Вважається, що красиво накритий стіл, на якому можна знайти безліч різноманітних страв, буде символізувати достаток і процвітання в новому році. І якщо ви вирішите заощадити на делікатесах і закусках, то ризикуєте провести найближчі 12 місяців впроголодь.

Повісьте купюри на ялинку

Ще один надійний спосіб поправити своє матеріальне становище в найближчі 12 місяців — повісити на ялинку кілька великих купюр. Тільки в таке місце, де їх знайти зможете тільки ви. Згідно з повір'ям, якщо серед ялинкових іграшок «загубиться» купюра, тоді грошовий потік буде налаштований саме так, як вам треба. Після того, як новий рік вступить у свої права, акуратно зніміть купюри та покладіть у свій гаманець. І ні в якому разі не витрачайте — вони будуть вашим талісманом і оберегом на весь рік.

Під бій курантів стискайте велику купюру в кишені

Щоб гроші не забули дорогу в ваш дім, в новорічну ніч покладіть в кишеню велику купюру. І коли під бій курантів будете загадувати бажання (пов'язане з фінансовим добробутом) і пити шампанське, рукою стискайте в кишені гроші. І тоді, згідно з народною прикметою, у вас завжди будуть «хрустіти» гроші.

Закиньте монетку в келих з шампанським

Для цих цілей відмінно підійде п'ятикопійчана монета, яку в народі називають п'ятаком. Під бій курантів осушіть напій, а монетку покладете у свій гаманець і не виймайте протягом року. Тим самим ви знайдете свій грошовий талісман, який допоможе вам поліпшити своє матеріальне становище і зробить так, щоб у ваших кишенях завжди водилися гроші.

Поставте фігурку символу року на видному місці

Коли будете прикрашати свій святковий стіл, подбайте про те, щоб в центрі його виявилася фігурка. Так ви направите грошовий потік в потрібне русло. Після закінчення свят не поспішайте ховати фігурку в комод — нехай вона залишиться у вітальні кімнаті на видному місці та служить своєрідним оберегом.

Придбайте скарбничку — символу року

Наші предки вірили, що складати монетки треба в красиву скарбничку (не забуваючи заговорювати їх на добробут і процвітання), а краще для цих цілей вибрати символ року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *