Що має зробити дружина, щоб чоловік став багатим та успішним

Якось до мудреця прийшов чоловік і став скаржитися на своє життя, інформує Ukr.Media.

— Вчителю, що мені робити? Я багато працюю, постійно щось вивчаю, читаю, прагну пізнати щось нове, але не виходить ніяк досягти успіху. Все просто валиться із рук, постійно виникають проблеми.

Мудрець покликав свою дружину, і в кімнату зайшла гарна жінка, яка чемно привітала гостя. Чоловік попросив жінку відкласти свої справи та приготувати м'ясо за найкращим рецептом, як на свято, не шкодуючи жодних продуктів, щоб вийшло смачно як ніколи раніше. Жінка мовчки кивнула і пішла готувати.

Через деякий час дружина мудреця прийшла і сказала, що м'ясо готове. І тоді чоловік попросив її віднести цю страву бідним. Жінка не злилася, навіть не засмутилася, а просто мовчки пішла і віднесла їжу.

Чоловік був здивований вчинку мудреця та спокою його дружини. І тоді вчитель порадив своєму гостеві піти додому і зробити те саме.

Чоловік повернувся додому і попросив дружину піти та приготувати найкращу та найсмачнішу страву, яку вона вміє. Жінка здивувалась, адже сьогодні не свято, і була незадоволена тим, що чоловік відірвав її від справ. Але пішла і нашвидкуруч щось приготувала. І тоді чоловік попросив її віднести їжу біднякам. Ось тоді дружина навсправжки розлютилася, вона влаштувала жахливий скандал, і подружжя не на жарт посварилося.

Наступного дня розлючений чоловік знову прийшов до вчителя і з порога почав кричати, що мудрець лише нашкодив, що він зруйнував його шлюб.

А мудрець спокійно відповів:

— Чому ж тоді моя дружина навіть не розлютилася, а твоя влаштувала скандал? Річ у тім, що твоя дружина не відчуває радості та щастя поряд з тобою. Ти забув про неї, занурений у свою роботу та саморозвиток. А потім ти витрачаєш усю енергію на сварки з нею. А моя дружина — це джерело мого щастя, натхнення та успіху, я роблю її щасливою, і вона віддає мені своє тепло та енергію, це наповнює мене силами. А в тебе цього нема. Зроби свою жінку щасливою, і ти побачиш, як почне змінюватись твоє життя.

Сумний чоловік пішов додому. Він йшов і згадував, як все починалося, як у них з дружиною все було добре раніше, згадав, як давно він не дарував їй квіти. І вирішив зробити це зараз. Він купив великий букет улюблених квітів та приніс їх. Дружина, хоч і була скривджена, але побачивши улюблені квіти, вона забула про сварку.

Наступного ранку чоловік прокинувся від аромату з кухні. Дружина готувала його улюблену страву. Вона хотіла порадувати його. Чоловік, уперше за кілька років відчув себе щасливим.

Хтось скаже, що це просто гарна казка і в реальному житті так не буває.

Але вже в давнину люди знали, що жіноча енергетика дуже впливає на чоловіка. Сьогодні багато психологів радять чоловікам, яким не щастить у справах, у бізнесі, звернути увагу на стосунки із дружиною. Адже будь-яка підтримка — це користь. А якщо жінка щаслива зі своїм чоловіком, що вона робить? Вона його хвалить, захоплюється ним, підтримує, каже, що він найкращий, що він доб'ється, що в нього все вийде. А це, знаєте, вже не мало.

Водночас дружина, яка постійно невдоволена чоловіком, пиляє його, бурчить і твердить йому: «Ти — невдаха», «Ти нічого не можеш» тощо, теж дуже впливає на нього своїм настроєм. І як ви думаєте, коли чоловік постійно це чує, чи матиме енергію для великих досягнень? У нього буде стимул для зростання і саморозвитку, він досягне чогось, якщо в нього ніхто не вірить, якщо постійно чує про те, який він поганий?

Щасливі жінки будуть робити все можливе, щоб ощасливити всіх навколо.

"Задоволена дружина — джерело щастя всієї родини" — це давня мудрість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *