Що не можна робити з грошима, щоб не втратити їх

Працюєте безперервно, а грошей все не вистачає і не вистачає. У чому причина? У народі вірили, що справа не в поганій роботі і недостатній праці. Можливо, фінанси від вас відлякують звички, інформує Ukr.Media.

Кидати дрібницю на стіл

Наприклад, якщо у вас накопичилося забагато дрібниці, і ви її хочете перерахувати, не варто висипати гроші на стіл. Це може призвести до бідності та смутку. А якщо залишити гроші на столі надовго, їм швидко знайдеться застосування. Зберігати дрібницю потрібно лише в гаманці, скарбничці або окремій коробці.

Ставити сумку на підлогу

Інша прикмета говорить: сумку з гаманцем у жодному разі не можна ставити на підлогу. Тим самим ви проявляєте неповагу до грошей. А вони своєю чергою можуть покарати вас за нешанобливе поводження з ними.

Пустий гаманець

Крім того, не варто залишати гаманець порожнім. Там завжди повинна знаходитися навіть маленька монета або купюра.

Давати гроші в борг у понеділок

У народі також вірили, що позичені гроші в борг в один із днів можуть притягнути злидні. Прикмета свідчила: не варто цього робити у понеділок, щоб не посваритися з близькими. Приймати борги теж краще в інший день.

Підбирати знайдені гроші

А знайдені на вулиці гроші — зовсім не до багатства. А навпаки. Піднімаючи їх, ви забираєте собі не тільки чужі гроші, але і фінансові труднощі господаря. Та й невідомо, скільки вони там пролежали і, відповідно, ввібрали негативну енергетику, яка також перейде до того хто підбирає ці гроші.

Витрачати гроші відразу

Також одна з прикмет говорить: як тільки ви отримали гроші, не варто їх відразу витрачати. Потрібно дати хоча б ніч полежати їм вдома. Так навколо людини утворюється сприятлива фінансова аура, яка буде притягувати їх.

Хвалитися пачками грошей

Згідно з цим повір'ям, не варто показувати свої гроші кому-небудь. Навіть близьким і рідним. Тим самим ви будете витрачати свою удачу і притягувати до себе і до грошей негативну енергію, яка виходить від заздрісних людей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *