Яка світлодіодна стрічка підходить для басейну та акваріума

Яка світлодіодна стрічка підходить для басейну та акваріума
Яка світлодіодна стрічка підходить для басейну та акваріума

Шукаєте ідеальне освітлення для свого басейну чи акваріума, яке зробить його візуально привабливішим? Лед стрічки у герметиці – найкращий вибір. Вони забезпечують оптимальний рівень освітлення в зоні басейну та покращують видимість водного простору.

Ключові фактори при виборі світлодіодної стрічки для басейну та акваріума

Ступінь захисту від води.

Для басейнів це дуже важливий фактор, адже від цього показника залежить, наскільки добре світильники витримуватимуть тривале занурення у воду. Тут краще підійдуть світлодіодні стрічки з вологозахистом IP67.

Для акваріумів цей показник може змінюватись в залежності від того, розташована стрічка зовні або повністю занурена в акваріум.

Яскравість та колірна температура.

Ви можете підібрати стрічки у різних конфігураціях кольору та яскравості – залежно від того, яку атмосферу необхідно створити.

  • Для басейну підійде лед стрічка в герметиці з яскравістю від 600 до 1000 люмен на метр. Цього достатньо, щоб забезпечити якісне освітлення під водою.
  • Для акваріума підійде стрічка з яскравістю від 300 до 600 люменів на метр.
  • Оптимальна колірна температура стрічки для басейну – 3000K. Це тепле біле світло, яке створює комфортну атмосферу для відпочинку.
  • Для акваріума можна підібрати лед стрічку в герметику із холодним білим світлом (близько 6500K). Такий колір буде схожий на природне освітлення води.

Безпека та напруга

Найкращий варіант – це стрічки для басейну та акваріума з низькою напругою (12В або 24В). Так ви помітно зменшите ризик удару електричним струмом, що важливо при встановленні освітлення у вологому середовищі.
Довжина та гнучкість

Щоб підібрати лед стрічки в герметику потрібної довжини, потрібно виміряти область навколо басейну чи акваріума. За необхідності стрічки можна обрізати за розміром на невеликі відрізки або з’єднати за допомогою конекторів.

Також прорахуйте, яку максимальну довжину стрічку можна підключити до одного блоку живлення. Гнучкість стрічки важлива для створення плавних згинів навколо кутів і контурів.

Де можна замовити світлодіодні стрічки з вологозахистом ip67

В онлайн магазині Artled Ви знайдете широкий асортимент світлодіодних стрічок, блоків живлення, систем регулювання яскравості та інших аксесуарів. Тут є все необхідне для створення оптимальної конфігурації освітлення басейну чи акваріума.

Професійні консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір серед сотень позицій з урахуванням ваших дизайнерських рішень та бюджету.

Перейдіть до каталогу зі світлодіодними стрічками з вологозахистом ip67 

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *