Данія будуватиме містечка для психологічного відновлення дітей-сиріт в Україні

Будівництво містечок для психологічного
відновлення дітей-сиріт

Данія планує побудувати в Україні містечка для психологічного відновлення дітей, які позбавлені батьківського піклування; містечка зведуть у трьох пілотних українських містах.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що містечка будуть інтегровані у громади обраних міст. Наразі триває перемовний процес між данською стороною та місцевими органами влади обраних громад.

«Сьогодні підтримка українських дітей, які страждають від війни, вкрай важлива. Понад 27 тис. дітей живуть в інституціях й потребують родини й нового дому. Тож ми щиро вдячні Данії за цей важливий гуманітарний проєкт. Він має також економічну складову. Всі ці будиночки будуть зводитися із використанням будівельних матеріалів українського виробництва. Тому українські компанії будуть активно залучені до проєкту. Відтак Данія також підтримає наших виробників», — зазначила перший віцепрем’єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко.

У Харкові збудували першу підземну школу для 900 дітей (ФОТО)

Проєкт «Простори для життя дітей» передбачає надання дітям комплексних допоміжних послуг, як-то психосоціальна підтримка. Також заплановано облаштування соціальних просторів, рекреаційних зон, користуватися якими будуть як мешканці комплексу, так й інші мешканці громад. Проєкт також передбачає спорудження бомбосховищ. Всі споруди згодом будуть передані місцевим громадам. Реалізація проєкту розрахована на чотири роки.

В Україні планують запровадити новий тип оренди житла для ВПО та інших вразливих категорій населення: що відомо

Особливістю проєкту є екологічність. Концепція передбачає спорудження житла із значним скороченням викидів CO2 з дотриманням кількох ключових принципів: житло має бути здоровим, адаптивним, простим, сучасним та масштабованим.

Як повідомлялось, Міністерство енергетики України і Міністерство клімату, енергетики і комунальних послуг Данії уклали домовленості про партнерство у сфері відновлюваних джерел енергії з особливим акцентом на біогазі.


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *