Місцеві бюджети отримають 2,3 мільярдів гривень на проєекти відновлення

Профінансують 66
проєктів відновлення

За ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури урядом України затверджено розподіл у 2024 році субвенції в обсязі 2,3 мільярдів гривень. Субвенція — кошти державного бюджету, які направляються в бюджети місцеві для реалізації необхідних цілей. Згідно з рішенням Кабміну, субвенція направлена місцевим бюджетам для реалізації проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. 2,3 мільярдів гривень будуть розподілені між місцевими бюджетами громад, проєкти яких були раніше схвалені Європейським інвестиційним банком.  

Японія надала грант $100 млн для Фази 3 Програми екстреного відновлення України

У 2024 році в рамках програми будуть реалізуватися 66 проєктів, які спрямовані на відновлення соціальної інфраструктури та об’єктів житлово-комунального господарства в регіонах, що зазнали негативного впливу військової агресії росії.

Нагадаємо, що фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком (проєкт «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України») у 2015 році схвалено наміри про залучення 200 млн євро позики для реалізації проєктів з відновлення та модернізації інфраструктури регіонів, що зазнали руйнувань через агресію рф, а також тих регіонів, що приймають значну кількість внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до умов фінансової угоди термін її реалізації завершується у грудні 2024 року. 


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від «БІГ-СІТІ ЮА»


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *