У жовтні будівництво в Євросоюзі впало на 0,6% м./м.

Будівництво
в Євросоюзі

Виробництво в будівельному секторі Європейського союзу за підсумками жовтня 2023 року скоротилось на 0,6% у порівнянні з попереднім місяцем. Про це свідчать дані Eurostat.

Порівняно з жовтнем 2022-го у жовтні поточного року сезонно скориговане виробництво у будівництві ЄС скоротилось на 0,4%.

Серед країн ЄС найбільше місячне зниження будівництва зафіксоване в Словенії (-6,1% м./м.) та Німеччині й Словаччині (по -2,2% м./м.). Найбільше зростання спостерігалось в Румунії та Швеції  (по +3% м./м.).

Обсяг виконаних будівельних робіт в Україні за січень-вересень 2023 року зріс на 20.4%

Будівництво інженерних споруд в ЄС за місяць зросло на 0,5% м./м., та 2,2% р./р., а зведення будівель (житлових і нежитлових) – скоротилось на 0,6% м./м., та на 0,8% р./р.

Зазначимо, згідно з остаточними даними за підсумками вересня поточного року виробництво у будівельному секторі ЄС зросло на 0,6% у порівнянні з попереднім місяцем. Будівництво інженерних споруд в ЄС за місяць зросло на 0,5% м./м., та на 2,2% р./р., а зведення будівель (житлових і нежитлових) – збільшилось на 0,7% м./м., та 0,1% р./р.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *