ЄІБ надав 3 млн євро на підвищення енергоефективності у 18-ти громадських будівель у 3-х українських містах

3 млн євро на підвищення
енергоефективності

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділив 3 млн євро на підвищення енергоефективності громадських будівель у трьох містах: Запоріжжі, Кам’янському та Луцьку. Ці кошти призначені для термомодернізації та енергоощадних заходів у закладах охорони здоров’я та освіти.

Про це йдеться на сайті представництва ЄС в Україні.

Очікується, що ці заходи дадуть змогу зменшити споживання енергії в будівлях, що призведе до стійкого скорочення витрат на енергоносії і сприятиме екологізації міського середовища. Це відповідає зобов’язанням країни щодо сталого відновлення та сприяє зміцненню енергетичної незалежності України.

Призначено директора оновленої Команди підтримки відновлення та реформ Мінвідновлення

Зазначається, що виділені кошти спрямують на підвищення енергоефективності у 18-ти громадських будівлях у трьох містах. Зокрема, модернізацію восьми будівель у Запоріжжі: п’яти дитячих садків і трьох шкіл, а також семи будівель у Кам’янському  (чотири дитячі садки й три школи). У Луцьку кошти підуть на енергоефективну модернізацію трьох лікарень, призначених для лікування цивільного населення та реабілітації військовослужбовців, травмованих під час війни.

«Після сьогоднішнього траншу в 3 млн євро загальний обсяг коштів, виділених на ПРМІУ у 2023 році, становитиме 11,74 млн євро. З них 8,74 млн євро було використано раніше цьогоріч для підтримки ключових муніципальних проєктів, як-от: рекультивація Грибовицького сміттєзвалища та управління твердими побутовими відходами у Львові, впровадження енергоефективних заходів у дитячих садках Сум, а також покращення систем водопостачання та водовідведення у Луцьку», – повідомили у представництві.

Збереження культурної спадщини: нардеп розповіла, як взаємодіятимуть ЄДЕССБ та Держреєстр нерухомих пам’яток

Довідково.

Підтримка ЄІБ для України від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у 2022 році вже сягнула 1,7 млрд євро фінансування на терміновий ремонт зруйнованої інфраструктури країни. Банк ЄС також надав кредитну лінію у 4 млрд євро для підтримки інтеграції біженців з України в країнах ЄС. Через ініціативу «EU for Ukraine” та її фонд “EU for Ukraine Fund» банк залишається відданим посиленню своєї діяльності в Україні відповідно до мандату, наданого лідерами ЄС, та в тісній співпраці з Європейською комісією, Європейським парламентом, державами – членами ЄС і міжнародними партнерами.   


Цікаво про будівництво і ремонти:
 Сила краси: надміцні поліровані підлоги із Peneseal

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *