«єОселя»: пільгові іпотечні кредити отримали вже майже 5900 родин (ІНФОГРАФІКА)

«єОселя»: видано
кредитів на 8,8 млрд грн

В Україні пільгові іпотечні кредити за програмою «єОселя» на 8,8 млрд грн вже отримали 5898 родин.

Про це повідомило Міністерство економіки.

«Від початку дії програми «єОселя» кредити на придбання житла взяли майже 5,9 тис. родин. За минулий тиждень було видано 208 кредитів на суму 331,5 млн грн. Зокрема, найбільше кредитів під 3% отримали військовослужбовці та силовики. Такою ж відсотковою ставкою можуть скористатися педагоги, медики та науковці», — зазначила заступник міністра Надія Бігун.

Податок на «зайві» квадратні метри: скільки доведеться платити в 2024 році

У міністерстві уточнили, що за минулий тиждень кредити під 3% отримали 109 військовослужбовців та силовиків, 23 педагоги, 14 медиків і два науковці.

Як нагадали в Мінекономіки, всі інші українці, які не мають власного житла, можуть скористатися програмою на умовах масової іпотеки — під 7%. Кредити за такою ставкою вже отримали 52 українці без власного житла, чотири внутрішньо переміщені особи та чотири ветерани.

Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці Києва (48), Київської області (52), Вінницької (14), Львівської (11) та Рівненської області (10).

Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (158 кредитів) та у забудовника (40 кредитів). Також 10 українців взяли кредити на купівлю житла в обʼєктах, що зводяться.

Як повідомлялось, програма «єОселя» почала свою роботу в жовтні минулого року. Реалізовують її Мінекономіки спільно з Мінцифрою та «Укрфінжитлом». Банками-партнерами «єОселі» стали Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.


Цікаво про будівництво і ремонти:
 Теплотехнічний калькулятор допомагає розрахувати оптимальну товщину теплоізоляції будинку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *