Чи знаєте ви, в чому різниця між багатими і бідними? Ви будете здивовані почувши це

Чи знаєте ви, в чому різниця між багатими і бідними? Головним чином, в їх мисленні. Ви думаєте, ніби багаті люди значно розумніші і освіченіші за вас? Ви помиляєтеся: більше того, подібне мислення часто призводить людей до бідності, інформує Ukr.Media.

Люди, що володіють правильним мисленням, мають всі можливості домогтися успіху в житті, в той час як ті, у кого переважає негативний образ думок, часто не вірять в свої сили і здібності, і їх фінансове становище стає плачевним.

Отже, який спосіб мислення може ускладнювати наше життя? Як домогтися успіху в роботі? Давайте дізнаємося.

Страх перед можливою втратою

Інаморі Кадзуо, фахівець в галузі телекомунікацій і засновник компанії Kyocera, завжди дотримувався "альтруїстичної" філософії бізнесу і думав про інтереси інших. Можливо, ви запитаєте: як служіння іншим може принести успіх мені?

Подивіться на це з іншого боку: ви допомагаєте іншим розв'язувати проблеми і, як наслідок, ваші справи розвиваються в хорошому напрямку. По суті, подібний образ дій вигідний і вам, і оточуючим. Наприклад, в очах багатих людей гроші — немов насіння: посадивши насіння навесні, вони зберуть відмінний урожай восени. А що щодо бідних? Їм не властива далекоглядність: вони просто з'їдають те, що у них є зараз, незважаючи на те, що незабаром будуть голодувати.

Інаморі домігся успіху виключно сам: незважаючи на проблеми в компанії, він регулярно вдосконалювався, а також вкладав свої гроші в розробку і дослідження різних матеріалів. Саме це допомогло йому заробити відмінну репутацію серед інших конкурентів.

Поспішне рішення

Інаморі радить не поспішати перед прийняттям рішення: перед кожним важливим вчинком у своїй кар'єрі він завжди розмірковував про те, що може статися, якщо щось піде не так, як замислювалося. Тим самим, підприємець немов розпізнавав небезпеки, які могли перешкодити йому досягти успіху.

Так, в 1984 році Інаморі вирішив перейти в телекомунікаційну компанію DDI. Його рішення викликало безліч заперечень з боку членів виконавчої ради. Але він все ж слідував своїй мрії, оскільки вже довгий час бачив безмежний потенціал телефонної індустрії. Підприємець навіть склав план її розвитку і необхідні кроки для досягнення своїх цілей.

Отже, якщо у вас з'явилася чудова ідея, перш ніж почати діяти, запитайте себе: чи зможу я втілити її в життя?

Неправильний підхід

"Успіх і невдача — це свого роду труднощі", — вважає Інаморі. Чому? Він пояснює: "невдача так і залишиться невдачею, якщо ви не зможете винести уроки з події. Не варто думати, що невдача не має ніякого значення: готовність вносити виправлення і зміни зробить вас тільки краще.

Протягом десятиліть я завжди змінював свій підхід, тримаючи речі під контролем. Я постійно запитую себе, чи міг десь помилитися і як ще можу оптимізувати свій продукт. Мета, до якої я прагну — зробити так, щоб кожен клієнт був задоволений нашими послугами. Саме тому ми продовжуємо вдосконалюватися, створюючи більш чудовий продукт".

Отже, на шляху до своєї мрії ви неодмінно зіткнетеся з безліччю труднощів і невдач. Однак це допоможе вам вдосконалюватися і досягти повноцінного успіху.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *