Українська Рада інженерів-будівельників взяла участь у Загальних зборах ECCE

Делегати розглянули звіт про роботу ECCE за минулий період, обговорили інші важливі організаційні питання.

Було презентовано  новини європейської будівельної індустрії, сучасної методики обстеження будівель, проєкт книги «Професія інженера-будівельника в Європі».

У зв’язку з відзначенням 100-річчя Латвійської асоціації інженерів-будівельників ряд заходів було присвячено цій даті, демонстрації досягнень та перспектив галузі.

Окремо учасники засідання, серед яких представники 32 країн, розглянули представлену українською стороною відео-презентацію про відновлення України

 

Виступаючи на засіданні Президент УкрРІБ, Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк привітав учасників зборів та проінформував колег про боротьбу, яку веде наш народ з російським агресором, відстоюючи свою незалежність, демократію, європейський вибір народу. Називались збитки, яких зазнає економіка України, страшні руйнування наших міст.

«Будівельники – мирна професія. Але вона затребувана у нас саме зараз, коли незважаючи на воєнний стан, будівельні компанії вже почали, там де можливо, відновлення житлового фонду, цивільних і інфраструктурних об’єктів. Робимо це із застосуванням нових технологій і методів, прагнемо зробити наші населені пункти більш сучасними», – заявив Петро Шилюк.

Він подякував європейський спільноті за підтримку в цій роботі.

Було запропоновано окремо розглянути на спільній онлайн-конференції питання відновлення України з залученням представників європейських компаній.

В засіданні також взяли участь (онлайн) Генеральний секретар УкрРІБ, Перший віце-президент Будівельної палати України Станіслав Сташевський, керівники організацій-засновників цієї структури – Академії Будівництва України Іван Назаренко,  Спілки наукових і інженерних об’єднань України – Микола Кірюхін, КНУБА – Петро Куліков, віце-президент – виконавчий директор БПУ – Анатолій Дронь.

Інформація УкрРІБ та БПУ 

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *