У Києві різко зросла оренда квартир

Станом на початок січня середня ціна на оренду квартир у Києві вища, аніж була в грудні. Якщо ще наприкінці минулого місяця вартість становила 16 тис. грн, то наразі – 16,5 тис. грн.

1913_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

Найбільша вартість винаймання залишається в Печерському районі. Про це це свідчать дані M2bomber.

У Печерському районі ціна складає 32,9 тис. грн. На другому місці опинився Шевченківський район із середньою орендною вартістю у 24 тис. грн.

У Голосіївському, Дніпровському та Подільському районах ціни складають 17 тисяч і 15 тис. грн відповідно. Найменша вартість у Деснянському, Дарницькому та Святошинському районах. Йдеться про такі суми:

Деснянський – 10 500 грн;
Дарницький – 13 950 грн;
Святошинський – 14 550 грн.
Як правильно орендувати квартиру?

1. Перед підписанням договору ознайомтеся з умовами оренди і уточніть всі нюанси. Не соромтеся ставити про будь-які запитання, які вас цікавлять.

2. Перевірте стан квартири: переконайтеся, що квартира відповідає опису в оголошенні, і що всі пристрої та обладнання працюють належним чином.

3. Вивчайте договір: уважно прочитайте договір перед підписанням, переконайтеся, що в ньому відображено всі умови, які були обговорені.

4. Перевіряйте платежі: переконайтеся, що вартість оренди включає всі необхідні платежі, такі як комунальні послуги та інтернет.

5. Будьте ввічливими: поводьтеся з власником квартири та сусідами з повагою і ввічливістю. Це може допомогти зберегти добрі стосунки та уникнути конфліктів.

Источник

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *