До України завозять свинину з усіх куточків світу

Протягом січня-червня 2018 року до України надійшло 8,4 тис. тонн свіжого, охолодженого і мороженого м'яса свиней (проти 924 тонн в 2017 році) сукупною вартістю $15,4 мільйонів. Розширилася і географія завезеної сировини — до постачальників додалася Бразилія. Про це повідомляє прес-служба асоціації «Свинарі України», інформує Ukr.Media.

Трійка основних постачальників м'ясної сировини до України не змінилася: як і в минулому році основна частка імпортованої свинини — майже 56% — припадає на поставки з Німеччини, Нідерландів і Данії. Правда перша з них дещо послабила «хватку», поступившись лідерством у трійці нідерландським постачальникам (більше 20% завезеної свинини). Данія також поліпшила свої позиції на українському ринку порівняно з попереднім роком — 19,4%, проти 15,5% у 2017-му, особливо за рахунок активності в червні, практично зрівнявшись з Нідерландами.

Ці три постачальника в першому півріччі 2018 року завезли до україни трохи більше половини свинини зарубіжного походження, інші поставки припадають на інших контрагентів. Так, з минулого року до України періодично надходить канадська свинина (зокрема, морожені лопатки, окости та їх висівки). Зокрема, чутки про надходження м'яса свиней з Бразилії підтвердилися: у травні та червні до України прибули вантажі з мороженою свининою з цієї країни.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *