7 способів купити найдешевші квитки на літак

Планування відпустки — це захоплюючий процес, який не завжди може бути сповнений радості та веселощів, зважаючи на те, якими дорогими можуть бути квитки. У всьому світі ціни тільки ростуть, як і витратна частина на переїзди та проживання, інформує Ukr.Media.

Така відпустка може суттєво вдарити по гаманцю, а непередбачені витрати можуть бути куди більше, ніж ви розраховуєте. Зараз для подорожей частіше використовуються літаки, ніж потяги та автобуси. Але авіаквитки дорогі. Проте досвідчені мандрівники знають, як заощадити та зробити поїздку куди більш приємною.

Які способи допоможуть заощадити на квитках?

Усі ці варіанти допоможуть так чи інакше заощадити певну суму, яку ви зможете витратити з більшою користю.

 • Найкращий час для бронювання квитків за шість-сім тижнів до поїздки. Завдяки ранньому бронюванню, можна скоротити витрати приблизно на десять відсотків.
 • Більшість авіакомпаній пропонують вигідні пропозиції приблизно за 50 днів до рейсу.
 • Як показує практика, найкращий час для покупки квитків — це вівторок, 15:00. Також можна перевіряти наявність квитків рано-вранці, так можна буде встигнути викупити дійсно вигідні квитки.
 • Найкращі дні для перельоту — це вівторок, середа, субота. Дослідження показали, що саме в ці дні тижня найдешевші авіаквитки. Намагайтеся спланувати свою відпустку так, щоб дні вашої подорожі припадали на перераховані вище.
 • Також пам'ятайте про те, що найдорожчі квитки на недільні рейси, тому, щоб скоротити видаткову частину, подорожуйте по буднях, якщо дозволяють умови роботи.
 • Найдешевші рейси — ранні. Чим пізніший за часом виліт, тим дорожчий квиток.
 • Тому досвідчені мандрівники літають у незручний час, коли тарифи найдешевші.

  Сьомий спосіб заощадити — який він?

  Існує багато сайтів, призначених для порівняння тарифів, але покладатися на них не завжди потрібно. Система може давати збій, тому краще перевірити все самостійно, ніж довіряти сторонньому ресурсу. Перегляньте пропозиції, які авіакомпанії пропонують на своїх сайтах.

  Також уважно вивчіть додаткові збори, пов'язані з багажем. Через перенасичення рекламою, ми часто ігноруємо будь-які пропозиції на зразок «підписатися на безкоштовні сповіщення». Але насправді такі попередження можуть бути корисні, і кожен сайт авіакомпанії пропонує подібні послуги. Це може бути зручно, оскільки ви перші дізнаєтеся про знижки та акції. Будьте пильні!

  Карти клієнта авіакомпаній

  Якщо у вас є така карта, ви будете мати перевагу перед іншими пасажирами щодо тарифів і наявності кращих місць. Такі карти можуть також надати вам можливість на безкоштовну реєстрацію багажу, на пріоритетну посадку та вибір місця.

  Тому, якщо ви завжди обираєте для перельоту одну і ту ж авіакомпанію, то вам, безумовно, буде корисно придбати таку карту і користуватися всіма перевагами.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...
  Поделитесь с друзьями

  Ответить

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *