Безпритульний хлопець ночував в аеропорту, а тепер будує кар’єру, якій можна тільки позаздрити

Спочатку хлопець був бездомним і спав в аеропорту, а тепер він будує кар'єру, якій можна позаздрити. Юнак опустився на саме дно життя і забув про свою мрію, а потім йому не просто нагадали про неї, але і дали шанс її виконати. І щасливчик завжди буде вдячний за таке чудо, інформує Ukr.Media.

Житель Лондона на ім'я Лоуренс з раннього дитинства хотів працювати в авіації. Дитиною він часто відвідував авіаційні шоу і мріяв, що виросте і працюватиме з літаками. Але всі мрії були нездійсненні, адже хлопчик ріс без батька, і йому не пощастило зі школою.

Чоловік розповів, що його проблеми почалися саме в шкільні роки.

"Поруч не було батька, щоб підтримати мене, не було стабільного виховання. Велику частину часу я відчував себе жахливо і не фокусувався на навчанні. А сама школа була досить старою і дуже погано фінансувалася".

Лоуренс і його однокласники не думали про вступ до університету, адже ніхто з них навіть не збирався доучуватися в старшій школі.

"Я кинув школу, як і амбіції та мрії стати авіаційним інженером. Без можливості досягти цього я просто почав влаштовуватися на будь-яку роботу, щоб отримувати хоч якісь гроші".

У 2012 році закінчився термін дії оренди квартири хлопця, і йому було нікуди йти. Новий договір Лоуренсу був не по кишені, тому незабаром він просто почав займатися «каучсерфінгом» — ночувати у друзів і знайомих на диванах.

З часом стало зрозуміло, що йому раді все менше і менше. Хлопець влаштувався прибиральником в аеропорт, але дохід був маленьким і дуже непостійним.

"Іноді я просто спав в аеропорту — так я хоча б міг доїхати до роботи вчасно. Коли я міг, платив за ніч у гуртожитку, а решту часу ночував на вулиці або в аеропорту".

Зрештою, стало зрозуміло — бути бездомним та працювати у чоловіка не виходить. Він позбувся роботи та зовсім зневірився.

Саме тоді Лоуренс дізнався про благодійну організацію, яка займається навчанням і працевлаштуванням бездомних. Хлопець вирішив спробувати щастя, ставши одним із підопічних фонду.

"Мені вдалося зібрати 4449 фунтів стерлінгів (140 тис. гривень) від 228 представників громадськості, щоб я міг вивчитися на інженера залізниці".

Тепер у хлопця з'явилася не тільки професія, яка приносить йому стабільний дохід.

"Це новий етап, і це дасть мені досвід, щоб стати авіаційним інженером — це моя мрія".

Гроші, зібрані для хлопця, дозволили йому отримати потрібну кваліфікацію, а крім того — ноутбук, медичні обстеження і різні курси. Тепер у нього є все, щоб зробити кар'єру, до якої він прагнув.

"Мої діти — головна причина, через яку я хотів встати на ноги. І ось чому я зараз вчуся — щоб отримати роботу і ставати кращим. Тепер, коли я працюю на залізниці, все почало змінюватися, і я знімаю квартиру".

За словами Лоуренса, в благодійній організації йому дійсно допомогли — і не тільки грошима.

"Іноді все, що потрібно, це щоб хтось дав тобі поштовх, повіривши в тебе".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *