Цей тип покупців дратує продавців більше за будь-яких злодіїв і скандалістів

Вони крадуть не в магазину, а співробітників мережі. І крадуть навіть не товар чи гроші, а час. І роблять це з таким наївним виглядом, наче не розуміють, що відбувається, інформує Ukr.Media.

Колишній працівник роздрібної крамниці одягу поділився життєвою історією. Кожному, хто був чи досі пов'язаний із торгівлею, спадали на думку схожі думки.

Елементарно? Не для всіх

Коли я був студентом, то підробляв продавцем у магазині одягу. І була штука, яку відтоді я реально ненавиджу у роздрібній торгівлі — це коли покупці вриваються буквально за кілька хвилин до закриття магазину.

Вже заздалегідь знаю, що на своє виправдання скажуть ці люди. «Якщо магазин працює до 21:00, то я можу зайти до 21:00». Безумовно, це так і є, але тоді мій аргумент теж вірний: «Якщо магазин працює до 21:00, то ви повинні його покинути до 21:00».

Люди чомусь знаходять дуже зручним, просто ігнорувати вказаний час роботи магазину. І коли залишається кілька хвилин до закриття, обов'язково прийдуть вони: сім'я із дев'яти осіб. — Ви закриваєтеся? Нічого страшного ми швидко.

Ніхто зі співробітників не захоче затримуватися після робочої зміни та чекати, поки вони оберуть собі пару трусів. Потрібно встигнути зробити справи по дому, поїсти, помитися та поспати перед завтрашньою зміною.

Запитую: — Може вам допомогти? — Ні, ми самі подивимося.

Виявляється, їм не потрібна допомога. Знаєте, якщо ви прийшли за чимось конкретним, то я — людина, яка знає, де тут все знаходиться. Якщо я пропоную допомогти, то чому б не скористатися цим?

Є лише одна причина, чому їм не потрібна моя допомога. Вони прийшли не за чимось конкретним, а просто погуляти по магазину і подивитися. У цьому я їм справді ніяк допомогти не зможу. Таким людям просто хочеться показати де двері виходу.

Продавці не живуть у магазинах

Знаходяться дивні товариші, які бачачи, що магазин зачинений, заглядають у скло, стукають, смикають ручку. «Гей! У вас світиться світло, я знаю, що ви десь там! Впустіть всього на хвилину!».

Проблема у тому, що все не так просто. Не можна відкривати/закривати магазин коли захочеться. Потрібно забратися у залі, перерахувати гроші у касах, заповнити звіти, вимкнути обладнання.

Це все вимагає час. Від 10 хвилин до декількох годин (наприклад, коли грошей у касі значно менше, ніж має бути або завис комп'ютер і неможливо надіслати звіт).

У будь-якому випадку хочеться сказати «дякую» тим, хто якщо і заходить за п'ять хвилин до закриття, то відразу бере потрібні товари і купує їх. Ви дійсно шануєте час інших людей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *