Де розташувати грошову жабу в будинку, щоб привабити багатство: секретне місце не кожен знає

Жаби — одні з найдавніших грошових талісманів. Їхньою метою є залучення удачі, благополуччя та успіху в справах, інформує Ukr.Media.

Також її називають трилапою жабою. Згідно з ученням феншуй, фінансові проблеми в домі пов'язані з потоком поганої енергії Ці. Вирішенням цієї проблеми може стати грошова жаба, яка пригнічує негативні потоки енергії, приносячи удачу всім членам сім'ї.

Щоб талісман працював, для нього потрібно вибрати правильне місце розташування. Жабу можна розмістити ближче до південно-східного сектора будинку, тому що він вважається сектором багатства. Ставлять талісман задом до вхідних дверей, щоб створити враження, що жаба тільки-но заскочила в дім, принісши із собою гроші й успіх.

Також не можна, щоб грошова жаба дивилася на інші двері або вікна в будинку, а спрямовувала свій погляд лише всередину приміщення. Так енергія багатства спрямовуватиметься саме до вас. Грошова жаба боїться висоти, тому ставити її слід на кавовий столик або тумбочку до одного метра заввишки (розміщувати її на підлозі не можна). Не рекомендується ставити талісман у спальні, ванній кімнаті, туалеті або на кухні. Що більше приміщення, то більшою має бути жаба. Китайці зазвичай розташовують грошовий талісман біля акваріума або на дні невеликого фонтанчика на південному сході будинку.

Важливо не тільки правильно поставити жабу, а й активувати її грошові властивості. Періодично до талісмана можна підкладати гроші. Якщо монета випадає з рота жаби — це до грошей. Також не забувайте гладити жабу і розмовляти з нею. Особливо в повний Місяць, коли вона активна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *