Як «подружитися» з грошима і примножити їх: поради від експертів

Щастя, кохання, здоров'я на гроші не купиш, але наявність хрустких купюр у гаманці робить життя набагато комфортнішим. Люди, які засвоїли важливість правильного поводження з грошима, зазвичай мають фінансову впевненість, інформує Ukr.Media.

Навчіться витрачати з розумом

Гроші не люблять жадібних людей, які тільки складають купюри в далеку скриньку. Але це не означає, що треба спускати все на гальма та скуповувати все поспіль. Дуже важливо знайти баланс між жадібністю та марнотратством. Попереднє обдумування покупок допоможе уникнути ситуацій, коли ви купуєте щось просто тому, що це здається привабливим в цей момент.

Навчіться відкладати

Розпишіть усі свої доходи та витрати. Після цього позначте суму, яку ви відкладатимете щомісяця, бажано з початку його наступу. Не залишайте відкладення грошей на останній момент. Уникайте використання відкладених коштів для витрат, які не належать до ваших цілей.

Не давайте в борг ненадійним людям

Позичати гроші, яких у достатку немає у вас — нерозумно. Тим більше людям, які вже прославилися завзятими боржниками. Будьте готові відмовитися, якщо відчуваєте, що це може спричинити ризики. Ще краще пояснити причини відмови, так ви зможете зберегти дружні стосунки з людиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *