Як просити гроші у чоловіка: помилки і хитрощі

Не всі жінки знають про те, що є досить прості способи, як попросити чоловіка дати грошей, щоб він не відмовив. Тут потрібен тонкий і розумний підхід. Але в сучасному світі багато представниць прекрасної статі заражені "вірусом фемінізму" через вплив реальності. Однак нічого поганого в тому, щоб просити грошей у чоловіка, немає, інформує Ukr.Media.

Чи можна попросити грошей у свого чоловіка, помилки

У сучасному світі навряд чи знайдуться такі чоловіки, які готові матеріально підтримувати своїх жінок. І це незважаючи на те, що відносини оформлені офіційно, є спільні діти, будинок і побут. Не всякий готовий миритися з тим, що жінці потрібні красиві речі, косметика, засоби для догляду за собою, крім виконання домашніх обов'язків.

Для того, щоб підштовхнути свого обранця дати грошей, слід враховувати деякі моменти. Так, насамперед слід оцінити матеріальне становище другої половинки. Якщо він не настільки багатий, то навіть в думках не варто бажати собі купити норкову шубку або айфон останньої моделі за пару тисяч доларів. Якщо ж справи йдуть навпаки і фінансове становище молодої людини вельми міцне, тоді немає причин соромитися просити у нього щось.

Другий важливий момент полягає в тому, щоб оцінити чи серйозні відносини. Близькість потрібна не тільки фізична, а й душевна. Якщо відносини нетривалі і немає поки нічого спільного, то просити грошей буде нерозумно. Якщо ж жінки і чоловіки близькі, тоді останній поставиться з розумінням до прохання своєї коханої. Слід зрозуміти, що чоловік не зобов'язаний оплачувати потреби дівчини, якщо тільки почав з нею будувати любов. Ніяких ультиматумів і вимог не повинно бути. А маніпуляції чоловіки відразу ж відчувають. Занадто часті прохання про гроші — це також груба помилка.

Як правильно просити грошей у чоловіка, щоб не отримати відмову

Багато чоловіків будуть не проти стати для своєї обраниці таким собі лицарем, який готовий завжди і в усьому підтримати, допомогти, у тому числі і матеріально. Адже так він відчуває себе потрібним і важливим. Але слід правильно підходити до питання про прохання грошей.

Особисте прохання

Особисте прохання є найбільш кращим варіантом просити грошей у партнера. Адже так можна все детально пояснити і приводів відмовити буде в рази менше при цьому. Для бесіди насамперед потрібно вибрати найбільш слушний час. Настрій у обранця має бути хорошим. Якщо немає, тоді краще бесіду відкласти. Говорити про своє бажання слід впевненим голосом. В іншому разі буде створюватися відчуття, що просиш милостиню.

Чоловіки зазвичай люблять конкретику. Тож, потрібно чітко говорити про те, що хочеться купити. Крім того, слід додати аргументи, барвисто все описати. Як варіант, можна розповісти про те, що після покупки сукні, на вечірці можна буде виділитися з натовпу, щоб друга половинка пишалася своєю коханою жінкою. Після того, як чоловік задовольнив прохання, його в обов'язковому порядку потрібно подякувати. Слід сказати вголос кілька добрих компліментів, які зігріють йому душу.

Повідомлення в листі

Можна підійти до питання про гроші креативно. Але при цьому слід бути обережними. Прямий текст з проханням фінансів лише відштовхне чоловіка. Мало того, він може ще й розсердитися не на жарт. Так можна нарватися на лекцію про те, як важко заробляти гроші. Наприклад, можна приклеїти прямо на холодильник картинку з красивою нижньою білизною, а поруч написати, що одяг буде добре виглядати, якщо коханий чоловік допоможе його купити. Навряд чи після такого партнер зможе відмовити. Також можна скинути на телефон коханому свої босі ноги, а потім тут же красиві босоніжки, а в кінці додати сумний смайлик. Подібний натяк чоловік відразу ж зрозуміє і порадує свою обраницю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *