Як вилізти з глибокої ями та взяти щастя у свої руки? — фрази, які ви ніколи не почуєте від успішних людей

Успішні люди програмують себе на досягнення поставлених цілей всіма доступними способами. Один з них — слова. Вони можуть бути й помічником, й ворогом. Вирішувати вам, інформує Ukr.Media.

Наші досягнення багато в чому залежать не лише від вжитих дій, але також і від способу мислення. Хтось впевнений в тому, що досягне поставлених цілей, і з часом дійсно це робить. А хтось заздалегідь налаштований на невдачу, щодня шукає собі нові проблеми, витрачає енергію на ниття — і отримує те, про що говорив. Тому що світ реагує на наші запити, по суті, ми самі програмуємо своє майбутнє.

Представляємо фрази, які ви ніколи не почуєте від успішних людей.

«Я б дуже цього хотів, але…»

Легко думати про те, чого вам не вистачає, щоб виконати свою мрію — зовнішніх даних, відданих друзів, міцного здоров'я, грошей. Нібито в оточуючих є те, чого немає у вас. На жаль, це мислення канонічного ледаря, який не хоче брати своє життя під контроль. Що ви зробили для того, щоб стати на крок ближче до мети? Написали лист в компанію мрії? Прокачали навички? Підійшли познайомитися до дівчини, яка вам не байдужа?

«Моє становище безвихідне»

В інших людей є вибір, а у вас немає. Принаймні, ви для себе вирішили, тому що не хочете нічого змінювати, пробувати нове, підставлятися. Простіше скласти лапки та прийняти огидне життя як даність, ніж боротися за щось краще і більше. Але переможці не здаються, вони хапаються за будь-які можливості, намагаються поглянути на світ під різними соусами. Адже вихід є завжди, просто він може бути некомфортним. Успішні люди завжди пам'ятають про це.

«Все марно, нічого не вийде»

Занепадницький настрій буває у всіх, головне, не дати йому стати біля керма вашого життя. З чого ви взяли, що зазнаєте краху, якщо навіть не намагалися? Розчарування трапляються у всіх, невдачі нікого не роблять особливими. Тисячі вчених і бізнесменів падали, а потім знову піднімалися. Наполегливість — ось їх секрет.

«Це досягти нереально»

Як думаєте, чому світом правлять дурні й невігласи? Тому що в їх голові немає рамок, вони просто не знають, що поставлені цілі недосяжні, тому струшують пил з черевиків і йдуть в атаку. З голими руками та порожньою головою. Вони не прораховують усі можливі варіанти — потім розберуться. І не нагнітають ситуацію — на це немає часу. Почасти вони нерозумні, багато в чому наївні, але це і є їх головний козир! Всі обмеження лежать в голові.

«У мене немає сил»

Якщо відчуваєте, що у вас не вистачає енергії на свою мету — змінити графік, пийте більше вітамінів, підтримуйте режим. Якщо цією фразою ви виправдовуєте свою неготовність або небажання починати тут і зараз — подумайте, чого ви боїтеся? Ваша мета дійсно належить вам або її вселили вам родичі? Не потрібно сліпо вимагати від себе досягнень, спробуйте зрозуміти, для чого вони взагалі потрібні? Які переваги ви отримаєте?

«Так не заведено робити»

Хто вам це сказав? З чого ви вирішили, що повинні йти за стадом, підкорятися якимсь правилам і не виходити за рамки пристойності? Будь-які закони можна порушувати, якщо пошукати правильні лазівки, будь-які шляхи можна підкоригувати, якщо не боятися експериментів і громадського осуду. Хоча засуджують вас лише ті, хто самі у всьому себе обмежують. Не дозволяйте світу топтати свій потенціал, будьте хитріше!

«Якби я володів його можливостями…»

Можна нескінченно міркувати про те, ким ви могли стати, родися в багатій родині, з ідеальним тілом, з міцним здоров'ям і геніальною головою. Але який у цьому сенс? Реальність інша, потрібно виходити з даних, які ви маєте. У світі повно прикладів людей, які досягли колосальних висот, незважаючи ні на що. Чим складніше було їхнє життя, тим відчайдушніше вони боролися, тому що знали — вони цього варті.

«Ненавиджу своє життя»

Якщо все так погано — припиняйте терпіти, ставте крапку і починайте з чистого аркуша. Займіться своїм тілом, поміняйте професію, відійдіть від нелюба. Не можете, не ті обставини, складно? Тоді перестаньте скиглити та шукайте плюси, перегляньте погляди на звичні речі. Раз у вас немає сил змінити життя, міняйте своє відношення до нього, вчіться бути вдячними за те, що маєте.

«Я не винен»

Тільки труси знімають з себе відповідальність за все, що відбувається, звинувачуючи у власних невдачах оточення. Успішні люди прекрасно розуміють, що все, що відбувається в їхньому житті, вони допустили самі. Безглуздо шукати крайніх, давати істерику, лити крокодилячі сльози… Куди корисніше окреслити коло завдань і все-таки розв'язувати проблему.

«Я намагався»

Коли ви так говорите, то маєте на увазі одне — ви щось зробили, але за результати відповідальності не несете. Ви не винні в тому, що провалилися, що ваші старання не оцінили з гідністю. Щоправда, спробувати підняти руку і підняти її — не одне і те ж. Успішні люди бачать цю різницю і працюють на результат, а не на кількість кинутих палиць.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *