Успіх народжується і вмирає у нас в голові, мислення типового жебрака — це і є причина його бідності

Навчіться мислити позитивно, якщо ви втомилися від постійних сумнівів і проблем емоційного характеру. Оптимістичні люди завжди на крок попереду, тому що їм простіше шукати мотивацію, а найголовніше — зберігати її довше, інформує Ukr.Media.

Тотальна і безглузда економія

Економія — це добре, але все добре в міру. Коли людина купує щось по знижках або прагне до збереження балансу між ціною і якістю, то це добре відбивається на його гаманці.

Багато людей абсолютно на всьому економлять на шкоду самим собі. Вони ходять в старій одежі, поки та не зітреться до дірок, купують все тільки найдешевше. Подібна поведінка не дозволяє людині насолоджуватися життям і заробляти більше.

Всі багаті — погані люди

«Чесним шляхом заробити багато грошей» — типова фраза жебраків, які звикли до того, що у них немає грошей і немає бажання їх заробляти. Багатьом людям чомусь здається, що тільки погані люди багатіють, а решті пощастило народитися в багатій родині або зірвати джек-пот.

Грубо кажучи, мислення патологічно бідної людини не дозволяє їй зрозуміти, що можна домогтися всього своєю працею. Так, є ті, кому щастить або ті, хто заробляє нечесно, але таких не більшість і навіть не половина.

Жебраки критикують багатих людей, зневажають їх, бояться стати такими ж, хоча в глибині душі розуміють, що хотіли б безтурботного життя в променях слави та з грошима в гаманці.

Дорогі покупки

Ми вже сказали про тих, хто взагалі нічого не витрачає, харчуючись водою з хлібом та ходить у дідових штанах або бабусиних кофтах. Є і пряма протилежність такому типу людей — ті, хто витрачає останні гроші на телефон останньої моделі, щоб здаватися крутішим.

Нерідко люди намагаються здаватися кращими, купуючи собі те, на що у них немає грошей. У такому випадку вони можуть брати кредит на телефон, віддаючи все, що у них є, влізаючи в борги. Невміння розпоряджатися грошима, які є — це вірна ознака вічно бідного індивіда. Якщо вже і вкладатися у щось, то це у власний розвиток. Такі вкладення принесуть свої плоди.

Бути як всі — це нормально

В країні криза, всім погано, так що це нормально, що у когось немає грошей. Типовий жебрак звикає до життя, в якому його не виділяють з натовпу. Він не розуміє, що саме бажання, цілі та мотивація роблять людей багатими.

«Весь наш рід жив так, і ти будеш так жити» — батьки годують нас цими висловлюваннями, боячись за те, що їхні діти стануть успішними. Їм не хочеться, щоб на них поглядали сусіди та думали щось недобре.

Очікування швидких результатів

Багато людей думають, що якщо вони почнуть щось робити, то результати будуть миттєвими, але це щось з розділу фантастики. Будь-яка успішна, мудра і розумна людина буде розуміти заздалегідь, що результат приносить наполеглива праця, причому далеко не відразу.

Часто для того, щоб почати отримувати прибуток, необхідно працювати або вчитися роками. Шлях становлення фінансової незалежності часом тернистий і складний. Він не завжди прямолінійний — потрібно шукати якісь обхідні шляхи та інші способи подолання перешкод.

Через це жебраки швидко кидають розпочаті справи, скочуючись до колишнього рівня. Майже всі залишаються на дні, бо так і продовжують братися за все підряд, думаючи, що настав їх зоряний час.

Психологи радять дотримуватися п'яти принципів проактивного мислення. Це той тип мислення, який є у більшості успішних і багатих людей всього світу. Пам'ятайте про те, що ви завжди можете змінити своє життя, але найскладніше — це стати на шлях виправлення. Потрібно просто додати собі імпульс, почати рух до щастя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *