Як витрачати менше часу на роботу, але отримувати більший дохід

Не усім хочеться працювати без вихідних і отримувати не найвищу зарплату. Але хіба можливо без наполегливої праці заробити великі гроші? Фахівці вважають, що це реально, головне — правильно розподіляти ресурси. Ми підготували кілька порад для здобуття бажаних коштів і вільного часу, інформує Ukr.Media.

Потоваришувати з часом

Стів Джобс вважав, що важливою є не кількість відпрацьованих годин, а продуктивність. Це означає, що потрібно знайти той час, коли мозок працює швидше за все і ефективніше. Тоді складні завдання ви будете виконувати швидше. Розпишіть свій день по хвилинах і подивіться, на що ви витрачаєте час. Можливо, ви багато відволікаєтеся на соцмережі, перекури або перериваєтеся на чашку кави. Виключіть частину непотрібних завдань, і ви побачите, як впораєтеся з роботою значно швидше. Коли з'явиться вільний час, ви зможете перейти до нових робочих завдань, чим збільшите свій заробіток.

Звернутися до хобі

Ваше улюблене заняття може стати гарним заробітком. Займаючись тим, що вам до душі, ви не будете відчувати себе на роботі нещасними і рахувати години до закінчення робочого дня. Зараз є безліч способів просувати свій продукт: зробити свій сайт, вести канал або блог, створити сторінку у соцмережах. Ви можете навчати улюбленій справі людей — нею хтось захопиться так само, як і ви. Експерти вважають, що для досягнення майстерності у тій чи іншій сфері потрібно 10000 годин. Можете підрахувати, скільки часу ви витратили у житті на хобі. Можливо, у обраній сфері ви вже кращі з кращих.

Замінити вид діяльності

Сьогодні існує багато курсів, які після закінчення навчання видають дипломи про додаткову освіту або сертифікати. Кожні кілька років з'являються нові професії або стають затребуваними старі. Не бійтеся замінити свій фах, якщо ви вважаєте, що працюєте не за покликанням. Вивчіть, з яких областей фахівці заробляють більші гроші і за яким графіком працюють. Знайдіть те, що вас найбільше приверне, і починайте домагатися поставленої мети.

Не зупинятися на досягнутому

Гарний фахівець ніколи не зупиниться у своєму розвитку. Він буде постійно осягати щось нове і набиратися знань. Чим краще ви розбираєтеся у своїй області, тим дорожче коштує ваш час. Витрачені гроші на знання окупляться досить швидко. Не бійтеся просити підвищення зарплати, якщо вважаєте, що ваш багаж знань коштує більших грошей. А для того, щоб працювати меншу кількість часу, вам доведеться замінити роботу. Напишіть своє резюме і бажану зарплату. Розглядайте лише ті варіанти, які відповідають вашим вимогам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *