Як за допомогою скатертини та темряви примножити багатство

Ритуали на гроші допоможуть за короткий час здобути фінансову незалежність. Їх існує безліч, але головне — ваша віра в успіх грошової магії. Найкращим рішенням буде не сподіватися тільки на змови. Для посилення ефекту розширюйте свої фінансові можливості самостійно, інформує Ukr.Media.

Зберігання

Гроші люблять порядок і чистоту, тому їх необхідно зберігати в складеному вигляді в темному місці. Вибирайте якісний гаманець із натуральної шкіри, червоних, коричневих, зелених кольорів.

Купюри не повинні бути пом'ятими, зберігати їх необхідно лицьовим боком до себе, від більшого номіналу до меншого. У жодному разі не допускайте порожнечі в гаманці, інакше вона стане постійною.

Не зберігайте в ньому щось зайве: фото, чеки — замініть їх на амулети й талісмани.

Прибирайте гроші якомога далі від сонячного світла. Вони люблять спілкування, тому бажано перераховувати їх щодня після заходу сонця. Не дозволяйте грошам застоюватися, інакше нового припливу не буде.

Намагайтеся не показувати нікому свої фінанси, можливий пристріт і повна їх втрата. Отримуйте гроші із задоволенням, і розлучайтеся без печалі, ставтеся до них із повагою.

Змова

Для примноження багатства існує одна дієва змова. Візьміть купюру й чітко скажіть: "Гроші живуть у цьому гаманці, і щодня їхня кількість збільшується. Хай буде так!" Повторіть ці слова тричі, після чого сховайте купюру від чужих очей у таємне місце.

Грошовий фонтан

Ще один спосіб збільшити багатство: дочекайтеся повного Місяця — у цей час Місяць досягає піка своєї сили, через що утворюється надлишок енергії. Це чудовий привід поповнити свою скарбницю. Три рази обсипте себе всіма грошима, що у вас є, і вирушайте спати.

Монетка під скатертиною

Монети — це спосіб оплатити товар або послугу, але вони ж допоможуть зберегти сімейне благополуччя. Покладіть під скатертину монетку, забудьте про неї на якийсь час. Щастя в родині забезпечено!

Місяць, що зростає

Місяць, що зростає, — найсприятливіший період для будь-яких починань. Саме в цей момент енергія починає збільшуватися, тому й гроші теж можна "виростити".

Покажіть зростаючому Місяцю гаманець і скажіть при цьому таку змову: "Місяць рости-наростай, а мені багатство дай. Хай буде так, і так і буде".

Спробуйте використати одну з цих порад і замовлянь, і ви привернете достаток у свій дім, а гроші приноситимуть тільки радість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *