Найпростіші способи, які змусять чоловіка більше заробляти

Чоловіки бувають різними — хтось працює дні і ночі на проліт, а хтось сидить цілими днями біля комп'ютера або лежить на дивані, розважається з друзями. Рішення даної проблеми є. Психологи розповіли, як змусити чоловіка більше працювати, інформує Ukr.Media.

Позбавте його комфорту

Чоловік зміниться тільки в тому разі, якщо в його житті щось зміниться, причому не в кращу сторону. Якщо він зручно влаштувався, то потрібно зробити так, щоб жити по-старому він вже не зміг.

Наприклад, можна сказати, що грошей на їжу не вистачає, тому їсти будете ви, а він нехай шукає способи заробити на харчування. Те ж саме може стосуватися чоловіків, які заробляють, але мало. Ви можете сказати, що у відпустку їдете тільки ви, а йому на квиток або путівку грошей немає, а в борги закопуватися ви не хочете. Згідно з опитуваннями, така методика більш ніж в половині випадків дійсно працює. Так, вона жорстка і вимагає від жінки впевненості і безстрашності, а також перегляду своєї жалісливої поведінки.

Допоможіть поставити нову мету

Чоловіки, які не хочуть працювати, можуть просто не мати якоїсь амбітної мети. Коли в людини немає ніякої мети, то вона і робити щось не хоче. У неї немає мотивації. Можна спробувати сказати своєму чоловікові, що він гідний кращої роботи або кращого майбутнього, якщо він не працює зовсім. Можна спробувати сказати йому, що він талановитий і розумний, але безцільно просиджує штани.

Якщо є бажання в такому випадку можна спробувати знайти йому роботу, а потім запропонувати її, сказавши, що він повинен впоратися з поставленими завданнями. В такому випадку у жодному разі не можна говорити з докорами або змушувати чоловіка робити більше, ніж він робить.

Дозволяємо чоловікові бути чоловіком

Дуже часто відбувається наступне: жінка починає звільняти чоловіка від якихось справ і турбот, звалюючи ці турботи на себе. Згодом чоловік починає розуміти, що йому зовсім не обов'язково працювати, щось робити. Він прекрасно розуміє, що за нього все і так зробить його друга половинка. Вона командує, вирішує проблеми, складає список того, що потрібно зробити. Словом, така жінка бере на себе роль чоловіка у відносинах.

Якщо ви хочете, щоб маленький хлопчик став знову мужиком, припиніть бути йому мамою. Частіше включайте режим "маленької дівчинки", просячи його про допомогу. Згодом він знову стане чоловіком, вийде на роботу і захоче заробляти більше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *