Як збільшити фінансову енергію — гроші будуть литися до вас річкою

Мати добрий достаток, ні в чому собі не відмовляти, допомагати грошима близьким — про це багато хто мріє. Але далеко не всім виходить це зробити. Як же можна змінити свою свідомість, прокачати фінансову енергію і стати щасливими, інформує Ukr.Media.

Фінанси — це не лише фізичні банкноти, а й енергія. Ми постійно віддаємо та отримуємо гроші, вони весь час перебувають у русі, дозволяють нам купувати товари та послуги, дякувати іншим, робити приємне собі. Ми думаємо про гроші, мріємо чи навпаки, не хочемо про них дбати і навіть зневажаємо їх. І наш хід думок, ставлення до фінансів прямо впливає на те, яку суму ми отримуємо. Тобто наша енергія та емоційний стан пов'язані з рівнем добробуту, а отже, і зі ступенем щастя. Адже без грошей складно задовольнити навіть базові потреби — в їжі, безпеці, продовженні роду, не кажучи вже про соціальну реалізацію та розкриття внутрішнього потенціалу. А чим вищий ваш рівень фінансової енергії, тим більше ви будете задоволені своїм життям.

Але як можна вплинути ці процеси? Суть енергії — це рух, розширення, постійний розвиток. Коли вам є, чого прагнути, ви точно знаєте, чого хочете, то фінанси приходитимуть набагато легше. Енергія рухатиметься всередині вас і ви обмінюватиметеся їй з іншими. Чим відрізняється мільйонер від простого офісного працівника? Тим, скільки фінансової енергії він може пропустити через себе, про що може мріяти, на яких кроках може зважитися для досягнення своєї мети.

Щоб гроші лилися до вас річкою, варто на новий рік загадувати не поїздку до моря, а щось більш масштабне, наприклад, подорож навколо світу. Адже хто нас обмежує? Тільки ми самі! Ми орієнтуємось на те, як живуть інші, який ремонт зробив сусід чи якесь авто взяв у кредит колега. Часом ми навіть по-справжньому не думаємо, а чого хотілося б нам насправді просто прагнемо, щоб «все було, як у всіх». Тому в першу чергу треба перестати боятися і почати реалізовувати найсміливіші свої бажання, те, що вас запалює!

Щоб почати діяти в цьому напрямку, складіть список зі 100 бажань. Пишіть туди все, що спадає на думку, навіть якщо це здається нереальним! Закладіть на це не менше години, адже це, на перший погляд просте завдання. Насправді після 20-30-50 бажання стає дуже складно вигадати щось ще, але зупинятися не можна. Після того, як ваш список готовий, виберіть звідти 10 бажань, які ви здійснюватимете протягом найближчих 3 місяців. І щовечора вам потрібно буде складати звіт, що ви зробили для виконання цих пунктів. Спочатку може здаватися, що у вас немає можливості ці «хотілки» реалізувати в принципі, а тоді ви почнете бачити нові можливості і фінанси почнуть легше до вас приходити.

Також завжди пам'ятайте, що у світі величезна, необмежена кількість грошей, і ви завжди зможете мати стільки, скільки вам потрібно. Деяким людям вдавалося заробляти мільйони навіть у найважчі часи — під час війни чи масштабних економічних криз. У складні періоди гроші не зникають, вони просто перетікають до тих, хто готовий до них.

Потрібно навчитися приймати від життя максимум і зрозуміти, що ви гідні найкращого. Навіть якщо батьки та вчителі у дитинстві вас завжди критикували, навіть якщо особисте життя не складається, навіть якщо зараз вам не подобається своя робота, ви самі повинні про себе думати добре і бути впевнені, що у вас все вийде. Такі установки допомагатимуть розширювати ваші енергоцентри, щоб через вас пройшло більше фінансів.

Також варто впровадити й інші благоутворюючі ідеї та програми у свою свідомість. Наприклад, варто загалом переглянути своє ставлення до грошей. Якщо ви вважаєте, що бути багатим це соромно чи небезпечно, фінанси ніколи до вас не прийдуть. Ви повинні зрозуміти, що гроші — це ресурс, за допомогою якого ви можете зробити щасливими і себе, і навколишніх, зможете реалізувати найзаповітніші мрії, допомагати близьким, робити світ кращим. Зіпсувати гроші можуть початкову погану людину, а розумна і добра завдяки фінансам зможе примножувати добро навколо себе. Причому отримувати гроші можна чесно і легко, не надриваючись, ділячись тим, що ви знаєте та вмієте, приносячи користь цьому світові.

Також багато хто боїться, що багатство може зіпсувати стосунки або залучатиме до вас зовсім невідповідних людей. Але насправді гроші лише зміцнюють спілки. Коли у вас немає суперечок про те, що краще купити, нові чоботи вам чи навушники йому, коли ви не турбуєтеся про те, що нема чим платити за квартиру, і ви можете залишитися на вулиці, коли ви можете виконувати мрії своєї другої половинки, ваші почуття стануть тільки міцнішими. Якщо розумно використовувати гроші, стосунки з іншими людьми теж стануть кращими — з батьками, друзями, колегами… Ви зможете регулярно відвозити маму та тата на море, дарувати їм приємні емоції, зможете спокійно ходити з приятелями у кафе чи концерти, не переживаючи, що витрачаєте останнє тощо.

При цьому важливо не марнувати гроші, не пускати їх на вітер, а ставитися до них з повагою. Дуже корисно почати вести облік доходів та витрат, тим більше, що зараз є багато зручних додатків для цього, а також планувати великі покупки. Крім того, перед тим як купувати щось дороге, подумайте, а що дасть вам таке вкладення, чи допоможе воно у здійсненні ваших глобальних цілей? Ви збираєтеся до магазину просто тому, що вам нудно? Тоді можна знайти собі корисніше та цікавіше заняття замість непотрібних витрат, наприклад, піти на пробіжку чи зателефонувати рідним. Ви хочете брендову сумку, щоб подруги заздрили? Але чи потрібне вам таке оточення, де оцінюють людей лише з речей? Може, варто вкласти гроші в цікавий для вас тренінг, де ви можете знайти своїх однодумців? В цілому вкладення в себе, своє професійне зростання та саморозвиток завжди окупаються набагато краще, ніж витрати на зовнішні атрибути успіху.

Окрім того, дуже важливо навчитися зберігати, відкладати гроші, а потім ефективно їх інвестувати. Це має бути не менше ніж 10% від вашого заробітку на місяць. Коли фінанси постійно працюватимуть на вас, кількість енергії збільшуватиметься, і нові надходження надходитимуть частіше та у більшому обсязі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *