Ілон Маск розповів, що його компанія в 2022 році почне розробку робота-гуманоїда

У наступному році Tesla може почати працювати над роботом-гуманоїдом, якого компанія хоче випустити для виконання небезпечної, рутинної або нудної роботи, яку люди не люблять робити, заявив генеральний директор Ілон Маск, інформує Ukr.Media.

Підприємець зробив цю заяву під час події Tesla ai Day, яка транслювалася в прямому ефірі зі штаб-квартири компанії в Пало-Альто, штат Каліфорнія, США.

Маск сказав, що у робота замість обличчя буде екран, він буде близько п'яти футів восьми дюймів (172 см) у висоту, тоді як його вага становитиме 57 кілограмів. Нова машина зможе виконувати різні роботи — від збору продуктів до складання автомобілів за допомогою гайкового ключа.

Що стосується швидкості пересування гуманоїда, то вона становитиме 8 кілометрів на годину. Зараз співробітники компанії називають прототип Оптимусом. В основі Tesla Bot лежать ті ж датчики, що і в автомобілях Tesla для автономного водіння, а також автономний комп'ютер Dojo. Все це повинно допомогти Tesla Bot самостійно орієнтуватися в просторі.

Цей автомат, додав Маск, повинен буде вирішити проблему нестачі робочої сили, а також серйозно вплинути на економіку.

І хоча поки неясно, за якою ціною Tesla Bot в кінцевому підсумку буде продаватися, Маск зазначив, що дуже важливо не робити машину «наддорогою».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *