Лідер у бізнесі та житті: 5 кроків до власної мети

Лідер — це особистість, до думки якої прислухаються люди не через страх бути звільненими, а через довіру і повагу, інформує Ukr.Media.

Провідна експертка з питань масштабування особистості і бізнесу розповість про секрети, які допоможуть стати справжнім лідером на роботі та в житті.

Важливо визначити справжню мету, якої ви насправді хочете досягти

Вважається, що найголовніше для успіху — чітко визначити бажане, і все вийде. Але з дитинства людям часто прищеплюють певні стереотипи поведінки та образи, через які, найчастіше, дуже складно правильно відповісти на це питання, не переносячи на себе ідеали батьків, вихователів чи вчителів у школі, друзів і суспільства в цілому.

Тому правильним буде задати питання: чого б ви хотіли, якби вірили, що все можливо і немає жодних обмежень? Дайте відповідь на нього.

Визначте всі бар'єри на шляху до досягнення бажаного

Необхідно скласти список того, що вам заважає конкретно в цей момент. При цьому, ні в якому разі не можна засуджувати, аналізувати або критикувати наведені вами пункти.

Ключове завдання цього кроку — виписати і те, що ви усвідомлюєте, і навіть те, що ви сприймаєте як перепони на підсвідомому рівні. Іноді, коли ви починаєте проговорювати вголос моменти, приховані глибоко у вашій підсвідомості, стає смішно від того, що ви взагалі сприймали їх серйозно. Але все одно, всі ці пункти мають бути визначені та зафіксовані.

Визначте способи досягнення мети

Рекомендується завжди виписувати мінімум чотири різних способи, як досягти мети. Іноді це вимагає 100%-го задіяння вашої креативності, але, однак, виконання цієї роботи дасть впевненість у тому, що існує безліч шляхів досягнення своєї особистої мети.

Навчіться використовувати бар'єри як ресурс

Якщо ви визначаєте брак фінансів як перешкоду для здійснення мети, значить необхідно подивитися на це, як на можливість сміливо діяти без страху великих фінансових втрат і діяти, розвиваючи креативність та винахідливість — здійснювати проєкти, які не потребують фінансових інвестицій або заходити в партнерство без грошей.

Визначте необхідні ресурси для досягнення мети

Ресурси, які ви інвестували в розвиток лідерства і масштабування себе як особистості можна визначити наступним чином: час, гроші, знання, енергія і зв'язок. Необхідно деталізувати кожен із цих ресурсів у кількісному та якісному показнику.

Коли ви визначитеся з ресурсами, то зможете самостійно вибудувати стратегію особистого розвитку і масштабування особистості.

Але найголовніше, треба завжди пам'ятати, що масштаб особистості визначається вірою в те, що світ безмежний, гроші нескінченні, час для дійсно важливих цілей — завжди знайдеться, так само, як і енергія або інші необхідні ресурси.

Лідерство — це коли ваші мрії та цілі засновані на впевненості, що можливо все. Не слід також забувати, що саме масштаб особистості впливає на масштаб ваших бажань, прийнятих рішень, бізнесу і рівень ваших проєктів і зв'язків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *