Маск проти Цукерберга: Мама Ілона заборонила йому битися

Мабуть, важко здивувати пересічного користувача на тлі останніх подій. Але деяким це все ж таки вдається. Вся річ у тім, що ще недавно ряд західних таблоїдів ознаменувався цікавим заголовком: "Маск проти Цукерберга". При цьому, що цікаво, йшлося про справжнісінький бій між двома мільярдерами. Що ж не поділили багатії і чому поєдинок так і не відбувся, ти дізнаєшся разом з нами у найближчі кілька хвилин, інформує Ukr.Media.

Маск проти Цукерберга

Ця історія розпочалася у вівторок 20 червня 2023 року. Саме тоді на теренах Мережі з'явилася новина, що Марк Цукерберг займається розробкою конкурента соціальної мережі Twitter. На жаль, ця новина не втішила Ілона Маска. Так, вже незабаром власник Tesla поділився своїми побоюваннями щодо цього у своїх соцмережах.

«Я впевнений, що Земля не може дочекатися, коли нарешті виявиться повністю у владі Цукерберга. Інших варіантів немає. У будь-якому випадку це буде "нормально". Але на мить я занепокоївся», — повідомив Маск, не забувши прикріпити смайл, що сміється.

Вже незабаром інженера вирішив попередити один із шанувальників, нагадавши, що власник Meta займається джиу-джитсу. Але Ілон явно не з тих, хто може злякатися. А тому він лише посміявся і сказав, що готовий до бою. Якщо, звичайно, проти нього не побоїться вийти Марк.

То бій буде чи ні?

Неважко уявити, як швидко поширилася новина, що буде бій Маска проти Цукерберга. Адже останній явно не збирався змушувати на себе чекати. А тому у своєму блозі в Instagram мільярдер лише спитав про місце, де можна буде розібратися «по-чоловічому».

Здавалося б, бій неминучий, і вже можна робити ставки. Іронічно, що саме цим і взялася займатися більшість користувачів Мережі. Але у справу вступила мати Ілона Маска. Так спочатку жінка повідомила всім, що насправді ніякої бійки не буде і близько. Нібито вона поставила умову проводити баталії лише на словах і на відстані трохи більше метра. Переможцем мав стати найкращий гуморист.

Однак згодом з'ясувалося, що насправді Мей пожартувала. «Насправді я скасувала бій. Я ще їм не сказала. Але я продовжу говорити, що бій скасовано, про всяк випадок», — заявила жінка. Як бачите, тобі може бути хоч 15, хоч 50 років. Але якщо мати проти, то бій так і не відбудеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *