Помилки, які ніколи не роблять багаті та успішні люди

Чи народимося ми багатими, чи виграємо — ми не можемо вплинути на цей факт. Однак те, як поводимося з грошима, цілком можемо змінити, і це дуже впливає на те, чи станемо ми багатими, чи ні, інформує Ukr.Media.

Щодо цього багаті люди можуть служити для нас зразком для наслідування, тому що вони дещо розуміють у грошах, інакше вони не мали б їх так багато. Отже, чого ми можемо навчитися?

Ось три помилки, які багаті люди ніколи не зробили б.

Негативні переконання про гроші

Чи можете ви уявити собі багату людину, яка стверджує, що гроші — це зло? Навряд чи! У той час як багато небагатих людей йдуть по життю з негативними переконаннями, багаті люди люблять гроші, також можна зрозуміти це, по тому як вони думають і говорять про них.

Якщо ми погано думаємо про гроші, то наскільки ймовірно, що вони увійдуть у наше життя і залишаться там? Якщо ви незадоволені своїм фінансовим становищем, то фінансові експерти завжди радять насамперед проаналізувати власне грошове мислення. Зміна внутрішнього світогляду часто змінює правила гри.

Так, можливо, одні гроші не зроблять вас щасливими, але наявність добре укомплектованого рахунку та надійного пенсійного плану все одно змусить вас спати набагато спокійніше.

Споживчий борг

Новий мобільний телефон, великий телевізор або швидша машина: ми просто не можемо встояти перед безліччю спокус споживачів. Крім того, нас заманюють нульовим відсотковим фінансуванням, яке наводить на думку, що ми укладаємо особливо вигідну угоду. Проте багаті люди ніколи не потрапляють у цю пастку. Справа не в тому, щоб не влазити у борги. Ключовим питанням є те, чи будуть інвестиції, за які ви берете на себе борги, приносити гроші в майбутньому.

Так, наприклад, багаті люди здають куплену в кредит квартиру в оренду і використовують прибуток від оренди для погашення боргу. Якщо кредит виплачено, квартира належить їм. І вже далі самому власнику вирішити, чи хоче він використовувати її самостійно, чи здаватиме в оренду далі.

Ось що мається на увазі, коли йдеться про пасивний дохід. Багаті люди змушують свої гроші працювати на них. Чи приносить новий телевізор гроші? Чи можна заробити на машині, чи мобільному телефоні? Ні. Споживчий борг пов'язує фінансові ресурси та не додає цінності, тому багаті люди уникають його здійснювати.

Завжди розплачуватися дебетовою чи кредитною карткою

Спокусливо і дуже зручно платити за все так званими пластиковими грошима, тобто дебетовою або кредитною карткою. Набридливі походи до банкомата відпадають, але карткові платежі мають і недоліки.

Ви почуваєтеся багатим? Наявність великої кількості готівки може дати почуття безпеки.

На сьогодні гроші, як і раніше, є засобом обміну. Ми обмінюємо товари на гроші та отримуємо гарне уявлення про цінність товару, коли ми також випускаємо з рук фізичні гроші. Видима кількість купюр і монет дає нам можливість по-справжньому оцінити вартість товару і оцінити, чи він того коштує. Цей досвід не може передати цифру на дисплеї касового апарата. Це просто число, яке може здатися нам дуже високим, але в іншому воно не залишає жодних чуттєвих вражень.

Багаті люди платять готівкою, коли це можливо, щоб краще контролювати свої витрати та мати можливість краще оцінювати вартість товарів, які вони купують.

До речі, не можна недооцінювати і психологічний ефект кількох великих купюр у гаманці: вони змушують нас почуватися багатими. Але, звичайно, тільки в тому разі, якщо ви не витрачаєте їх відразу після отримання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *