Народні прикмети про гроші, до яких прислухаються багаті люди

Існує чимало забобонів, пов'язаних з грошима. І мало хто замислюється, що навіть багаті люди їм слідують. Адже, щоб знайти фінансове благополуччя, однієї праці недостатньо. Прислухайтеся до народних прикмет, проведіть магічний ритуал — і ви помітите, як активізується ваша фінансова енергія, інформує Ukr.Media.

Залучення багатства

Магічні обряди наділяють удачею і відкривають нові можливості. Але щоб магія спрацювала, потрібно правильно налаштувати думки і емоції. Езотерики вважають: якщо вас постійно пригнічують думки про брак коштів, то ви приречені на невдачу. Вдаючись до ритуалів, підтримуйте позитивне мислення і дійте.

Грошове дерево

Товстянка — магніт для енергетики багатства. Щоб притягнути удачу і процвітання, під час посадки рослини киньте в горщик три монети. Скажіть: "як монети під землею залишаються, енергію багатства деревцю дають, так і у мене гроші в будинку множаться, не переведуться".

Щоб посилити фінансовий кругообіг, візьміть копійку від кожної заробленої суми і покладіть її біля стовбура дерева або на блюдце від вазона. Кожен раз, отримуючи новий дохід, замінюйте копійку.

Щоб зазвати в будинок удачу і прибуток, зв'яжіть червоною ниткою три китайські юані або іспанські песети, підвісьте на грошове дерево. Монети потрібно періодично міняти, щоб гроші приходили швидше і частіше.

Безпечне місце

Вікна та двері — місця входу грошової енергії. Щоб гроші в будинку не переводилися, покладіть на підвіконня і під килимок біля вхідних дверей кілька жовтих монет.

Не залишайте гроші на обідньому столі: все, що заробите, буде проїдатися. Також не варто класти копійки на ліжко. Вважається, що люди хворітимуть, а гроші — йти на ліки.

Дзеркало

Дзеркала накопичують і множать енергетику предметів, які в них відображаються. Щоб доходів стало більше, залиште на ніч біля дзеркала розкритий гаманець з купюрами і розсипте поруч кілька копійок. Після ритуалу ці гроші потрібно якомога швидше витратити. Розплачуючись заговореними купюрами і копійками, ви притягнете фінансовий успіх.

Повний Місяць

Особливою силою володіють магічні обряди, проведені при повному Місяці.

Щоб фінанси притягувалися до вас, в ніч на повний Місяць візьміть речі, які найчастіше надягаєте, вкладіть в одну кишеню три монети, а в іншу — магніт. Після цього запаліть свічку і дозвольте їй повністю згоріти.

В повний Місяць можна заговорити талісман на багатство. Візьміть копійку, піднесіть до губ і скажіть: «як в цю ніч сходить повний Місяць, так і ця монета нехай притягне своїх «побратимів». Будуть гроші приходити, не закінчуватися, швидко я розбагатію. Нехай здійсниться те, що сказано!». Заговорену монету не можна витрачати або давати в чужі руки. Її потрібно помістити в гаманець на три місяці.

Одним з найдієвіших вважається обряд «Грошовий дощ». Візьміть 50 монет різного номіналу, прокип'ятіть їх кілька хвилин, щоб позбутися від бруду і чужої енергетики. У ніч на повний Місяць полийте себе монетним дощем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *