Ніколи не даруйте гроші на день народження: прикмета, дізнавшись про яку, ви передумаєте це робити

Існує думка, що гроші — це найкращий подарунок. Але якщо вірити народним прикметам, дарувати гроші та приймати їх у дар не завжди безпечно — можна мимоволі позбутися благополуччя. Розповідаємо, як захистити себе в ситуації, коли вам подарували гроші, інформує Ukr.Media.

Згідно з прикметами, гроші подарунком не вважаються. Адже в них дарувальник не вклав частинку свого душевного тепла, як би він зробив, вибравши справжній презент. Але в деяких випадках доведеться відступити від традицій і піднести грошовий еквівалент, адже часом вкрай складно догодити з подарунком. Щоб не потрапити в халепу і не здатися нетактовним, краще обмежитися гарним конвертом із кількома купюрами.

Народна мудрість нічого не має проти того, щоб дарувати гроші на дні народження. Красиво упаковані в ошатну коробочку або витончений конверт, вони однозначно порадують винуватця торжества. Тільки все ж таки краще робити суто грошові подарунки на ювілеї, коли відзначається кругла або значуща дата.

Загалом гроші як презент дарувати небажано, оскільки вони наділені потужною енергетикою, вбирають енергетичне поле свого господаря, тому дарування їх як дарунка може позбавити вас фінансової удачі. Сакральний сенс купюр такий: ми докладаємо чимало зусиль, щоб вони хрустіли в гаманці, працюємо, втомлюємося.
З грошима як подарунком пов'язано і кілька народних прикмет. Так, підносити такий дар слід тільки добре знайомим людям. А ось керівнику робити такі презенти небажано, оскільки фінансове становище і його, і дарувальника може погіршитися. Поганою прикметою вважається відкривати конверт із грошима в присутності того, хто їх вручає. А отримати такий дар із рук чоловіка, навпаки, добрий знак — кар'єра піде в гору, буде достаток у всьому.

Не варто дарувати грошові презенти малознайомим. Незрозуміло, як вони поставляться до такого сюрпризу, можливо, будуть щиро ображені "подачкою" і своєю негативною енергетикою створять вам проблеми.

Важливо вміти грамотно приймати грошовий подарунок, щоб разом із ним мимоволі не отримати фінансові проблеми дарувальника. Не варто одразу перераховувати банкноти, вони мають "звикнути" до свого нового власника. Крім того, це банально неввічливо. Витрачати такий презент на дрібниці не варто — краще купіть собі щось цінне, що справді тішитиме.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *