Помилки, через які ви ніколи не станете мільйонером — перевірте себе, чи не допускаєте ви таких самих

Люди, які кажуть, що гроші абсолютно неважливі, дурять і вас, і себе. Будь-яка людина хоче стати багатою і мати багато грошей, але не кожна користується такою можливістю. Ми знайшли помилки, через які вам із високим ступенем ймовірності не вдасться заробити великих грошей, інформує Ukr.Media.

Ви працюєте не на себе

Звичайно, немає гарантії, що якщо ви станете господарем самому собі, то одразу ж заробите багато грошей. Але праця "на дядю" сильно зменшує ймовірність отримання мільйона. Намагайтеся згадати хоча б кілька посад із такою зарплатою. Але не варто завтра йти з роботи, щоб запустити свій бізнес. Натомість спробуйте поєднати поточну працю з підприємницькою діяльністю та повільно рухайтеся у бік останньої. Таким чином ви забезпечите собі фінансову безпеку та шанс розпочати свою власну справу.

Ви не вчитеся новому

Ви вважаєте, що вчитися можна лише у школі чи університеті. А далі навчання не має сенсу. Багаті люди навчаються все життя, а бідні гадають, що й так усе знають. Результати ми бачимо у грошах. У сучасному світі повно навчальних курсів, безкоштовних роликів, статей та книг, які допоможуть людині не тільки стати більш кваліфікованим фахівцем, а й зовсім змінити рід діяльності у будь-якому віці. На жаль, користуються цією можливістю мало людей.

Ви надто багато працюєте

Хоч би як це парадоксально не звучало, але чим більше і старанніше ви працюєте, тим менше залишається часу на те, щоб бути багатим. У школі нам постійно кажуть, що старанна робота — це запорука успіху. Але це лише частина правди. Якщо все, що ви робите в житті, дійсно дається вам важким трудом, потом і кров'ю, ви ніколи не станете багатим. Недостатньо просто старанно працювати, щоб відкладати великі суми. Крім праці, потрібно грамотно вкладати зароблене, наприклад, у фондовий ринок, монетизувати хобі або знаходити інші інструменти підвищення доходу, крім основної роботи. А на це потрібен час.

Ви задоволені стабільною зарплатою

Звичайні люди одержують зарплату залежно від відпрацьованого часу, а багаті — вважають за краще отримувати за результатами роботи. Для більшості фіксована плата — це найповільніший шлях до процвітання, але найбезпечніший. Великі люди знають, що зарплата, яка залежить від вашої праці, це найшвидший шлях до багатства. Чи то відсотки від продажів, чи кількість написаних книг, чи кількість доставлених товарів — кількість грошей на такій роботі залежить тільки від вас. У той час як представники світового бізнесу продовжують розвивати свої компанії та шукають можливості для заробляння грошей, маси людей гарантують собі дохід, залишаючись на посаді зі скромним, але стабільним доходом, якого вистачає на їжу та іпотеку у кращому випадку.

Ви боїтеся втілювати свої ідеї

Одна річ — генерувати вдалі ідеї, але зовсім інша — намагатися їх здійснити. Мрійник, який ніколи не підтверджує слова вчинками, навряд чи зможе заробити значний стан. Мільйонери не сидять склавши руки і не дивляться, як інші досягають успіху. Вони роблять все можливе, щоб досягти своєї мети.

Ви купуєте речі, які не можете собі дозволити

Якщо ваші витрати перевищують доходи, ви ніколи не розбагатієте. "Я не купив свій перший розкішний годинник або машину, поки мої підприємства та інвестиції не принесли кілька надійних джерел доходу. Коли я став мільйонером, все ще їздив на Toyota Camry. Будьте відомі своїми успіхами, а не дрібницями, які ви купуєте", — писав мільйонер Грант Кардоне

У вас немає чітких цілей

Люди, які не ставлять перед собою конкретних цілей, не досягають вагомих результатів. Без розставлювання пріоритетів неможливо правильно розпоряджатися особистими ресурсами, грошима та часом. Якщо не знати, чого бажати, складно досягти успіхів — згодом різко падає мотивація до дій, відбувається емоційне вигоряння. Необхідні чіткі цілі, які дають можливість не тільки заощадити, а й збільшити кошти. Такою може стати, наприклад, особиста установка — заробити за рік не менше 200 000 гривень.

Ви боїтеся зазнати невдачі

Не варто боятися рішучих дій через ризик зазнати поразки. Мріяти про успіх і продовжувати жити звичним чином означає заздалегідь програти, відмовившись від спроб. Навіть якщо план обернеться провалом, буде набутий досвід, нові знання. Вони збільшать шанси на успіх у наступних починаннях. Думки про відкриття бізнесу спадають на думку багатьом, але страх змін заважає почати діяти. Слід розуміти, що багаті люди по-справжньому переступають через цей страх постійно. Світ знає багато прикладів, коли бізнес відкривався з чистого аркуша і через деякий час перетворювався на величезні компанії з колосальними оборотами.

Ви не відкладаєте гроші

Ви не збираєте гроші, вважаючи, що в цій країні і з такою зарплатою відкладати не можна. А даремно, сотні тисяч людей довкола отримують фінансову свободу, володіючи меншим доходом і живучи в тій же країні і іноді в гірших умовах, ніж ви.

У вас нелюба робота

Якщо хочете бути успішним, то маєте любити і свою роботу — вона визначає все подальше життя. Багато людей помиляються, коли вибирають те, що їм нав'язують інші, наприклад, батьки, які пропонують власну улюблену професію. Якщо ви переслідуєте чужі мрії або цілі, можете зрештою стати незадоволеним обраною роботою. Вам потрібно самим приймати важливі рішення щодо вибору кар'єри, інакше не зможете розбагатіти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *