Поширені помилки про гроші, які заважають мислити об’єктивно

Всі ми мріємо, що коли-небудь будемо заробляти непристойно багато грошей. Здається, що з цього моменту життя розділиться на "до" і "після". Але так чи виправдані наші уявлення про багатство, успіх і матеріальні можливості, ви можете вирішити самі для себе після прочитання цієї статті. Ми зібрали кілька поширених помилок про гроші, які заважають мислити об'єктивно, інформує Ukr.Media.

Гроші зроблять вас щасливими

Гроші дійсно можуть бути джерелом щастя, але досить ненадійним. Люди, які заробляють круглу суму, не набагато щасливіші за так званих бідних. Щасливим буде той, хто вміє задовольнятися малим, бачити приводи для радості в дрібницях і зберігати теплі стосунки зі своїми близькими.

Забезпеченість може дати вам тільки одну перевагу в досягненні стану щастя. Ви отримаєте можливість купувати враження: купувати квитки на концерти, в театр, кіно, на екстремальні види спорту і т.д. Але людина, яка по-справжньому вміє бути щасливою, знайде тисячу способів зробити це безкоштовно.

Гроші допоможуть змусити людину любити або поважати вас

Любов і повагу не купити за гроші. Ніякі дорогі подарунки, на кшталт телефонів, автомобілів або величезних букетів квітів, не змусять дівчину полюбити вас. Швидше за все, вона закохається в ваш гаманець і його вміст. Так що за гроші ви не можете отримати любов, емоційну прихильність і турботу.

Те ж саме стосується і поваги: якщо ви володієте грошима, ви володієте владою, і люди просто бояться тих, хто може їй зловживати. Шанобливе ставлення від оточуючих в такому випадку обумовлено боязню чимось розлютити вас або не догодити.

За гроші не можна купити не тільки любов і повагу, а й інші важливі речі, які безцінні для будь-якої людини.

Гроші можуть вирішити всі ваші проблеми

Гроші, а точніше їх кількість, тільки створюють вам проблеми, а зовсім не вирішують їх. Якщо ви вважаєте, що, отримавши спадок, зможете налагодити всі свої справи, закрити кредити і зажити безбідним життям, ви глибоко помиляєтеся. Вам доведеться вкладати купу часу і сил в те, щоб спробувати зберегти капітал або навчитися ним керувати.

Постійна нестача грошей — це звичайне невміння жити за коштами. Якщо ви не можете зіставити свої можливості зі своїми потребами, то, навіть заробляючи величезні шестизначні суми, будете страждати від нестачі фінансів.

Гроші важливіше здоров'я, тому що за гроші його можна підправити

Здоров'я неможливо купити, тому воно набагато цінніше, ніж гроші. Зосередженість тільки на тому, як більше заробити, може спричинити за собою незворотні наслідки в вашому організмі. Ви можете запустити будь-яку хворобу, отримати проблеми з психікою, довгий час переживати негативний вплив стресу. Далеко не кожну придбану хворобу можна вилікувати, навіть якщо у вас на руках є мільйони.

Коли ви встаєте перед вибором: гроші або здоров'я, рішення має бути очевидним. Якщо ви хочете жити якомога довше, завжди вибирайте здоров'я і не смійте ставити його на друге або третє місце. Гроші можна заробити завжди, і у вас буде ще купа можливостей, так що краще подбайте про себе.

Гроші — це показник успіху

Гроші — це не очки в змаганні "хто успішніше". Деякі люди тісно пов'язують свою самооцінку з сумою, що зберігається у них на карті. Так відбувається тому, що гроші стають своєрідною валютою, яка вимірює успіх людини. Але секрет в тому, що вони не роблять вас успішними. Найважливіше те, як ви відчуваєте себе всередині. Якщо у вас багато грошей — це не гарантія того, що ви не можете відчувати себе невдахою.

Чим більше ви заробляєте, тим менше ризик опинитися в боргах

Насправді потрапити в боргову яму може абсолютно будь-яка людина: як бідна, так і багата. Різниця лише в тому, що у них будуть різні запити, що залежать від рівня їх доходів. Наприклад, бідна людина може зайняти маленьку суму, наприклад, на покупку нового телефону або оплату комунальних рахунків. Багатий же візьме гроші у держави, бажаючи вкластися в новий бізнес або придбати будинок в іпотеку. Але кожен може раптово зіткнутися з такими проблемами, як скорочення доходів або втрата більшої частини накопичень. Так що часом навіть мільйонери опиняються в боргах.

Великі гроші — це розкішне життя

Якщо високі доходи для вас, перш за все, означають можливість ведення розкішного життя, ви ніколи не розбагатієте по-справжньому. Люди, які зуміли стати багатими, напевно, не такі дурні, щоб витрачати зароблені гроші на надмірності. Вони, скоріше, віддадуть перевагу примножувати свої накопичення, вдало вклавши гроші в новий бізнес, акції або покупку нерухомості.

Гроші дозволяють побачити світ

Якщо для вас побачити світ — це зупинятися в дорогих готелях на узбережжі, то так, ви маєте рацію. Насправді наша планета величезна і дивовижна, на ній дійсно є, на що подивитися. Секрет в тому, що будь-яку мету можна досягти, не маючи мільйонів в кишені.

Якщо у вас є величезне бажання, ви можете пересуватися автостопом, взятися за організацію турів і почати заробляти на подорожах або їздити в компаніях таких же відчайдушних шукачів гострих вражень, як і ви. У самостійних поїздках люди бачать значно більше, ніж багатії, що сидять в шикарних готелях. Нетуристичні місця, можливість поспілкуватися з жителями будь-якої країни або певної місцевості, подивитися виворіт їх життя — ось що насправді цінно в подорожах.

Гроші можна заробити, почавши економити

Насправді на те, щоб економити гроші, ви витратите стільки ж сил і часу, скільки могли б вкласти в подвоєння своїх доходів. Гроші не можна заробити, якщо ви надмірно зосереджені на скороченні своїх потреб. Краще шукайте можливості примножити свій капітал, збільшити дохід, вигідно вкластися в цінні папери або нерухомість. Економити можна навіть тоді, коли ви отримуєте 10 тисяч на місяць, але це навряд чи принесе вам задоволення і дозволить жити повним життям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *