Проста і водночас дієва фраза для боротьби зі плітками на роботі

На думку психологів, плітки це спосіб спростити процес формування соціальних зв'язків з іншими людьми, інформує Ukr.Media.

Найчастіше плітки — значно потужний і сильний засіб для початку розмови, ніж розмова про нас самих. Ми відчуваємо певний трепет, коли можемо розкрити конфіденційну інформацію про інших. Дехто навіть радіє, коли комусь не пощастило і вони можуть розповісти про це іншим.

Як уникнути пліток?

Якщо ви теж ставитеся до тих, кого вже буквально дратують плітки про інших, на думку психологів, цю зловмисну поведінку можна припинити простою, однак дієвою фразою. Просто запитайте людину, яка намагається втягнути вас у свою негативну розмову: «Чому ти мені це кажеш?».

Звучить просто, правда? Тим не менш, це дуже ефективна фраза, яка може здивувати співрозмовника настільки, що зовсім зіб'є його з пантелику і в нього вже не буде бажання щось вам пояснювати.

Промовивши цю фразу, ви дасте зрозуміти людині, що зовсім не зацікавлені в такій розмові.

Також необхідно усвідомити, що плітки та наклеп далеко не безневинні. Хоча деякі з нас це усвідомлюють, слова справді мають величезну силу, а поширення пліток і брехні в деяких випадках може мати руйнівні наслідки. За кожною пліткою завжди стоїть чийсь біль. Так що наступного разу, коли хтось прийде до вас з чудовими плітками, скористайтеся нашою порадою та переконайтеся самі, як вам одразу стане краще!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *