Психотипи жахливих босів, із якими дуже важко працювати

Важкі особистості, із якими ви можете зіткнутися на робочому місці, можуть сильно ускладнити ваше життя. Уявіть, що в якийсь момент вам кажуть, що ви повинні проявити ініціативу та креативність. Однак на наступний день вас сварять за те, що ви не дотримуєтесь установленим правилам. Подібна поведінка характерна для дисфункціональних і непослідовних босів, інформує Ukr.Media.

Ось типи ненадійних начальників, які існують:

«Чайка»

Цей лідер знаходиться поза грою до тих пір, поки не відбудеться каталізуюча подія. Він звертається до вас, прямо перед зустріччю або відповідає на ваші листи із запізненням на два тижні, тільки щоб покритикувати вашу ідею, і знову зникає. Дуже складно вибудовувати ефективну комунікацію з босом, який з'являється та зникає, коли йому заманеться.

«Пожежний»

Гарне лідерство припускає здатність "гасити пожежі", але це не єдиний ваш обов'язок. Цей тип непослідовного боса показує своє обличчя тільки тоді, коли ситуація досягла кризових рівнів. Це, як правило, стає приводом для конфліктів.

«Дилетант»

Лідери, які ганяються за блискучим об'єктом, залишають на своєму шляху слід плутанини. Дилетанти не можуть дотримуватися пріоритетів і вимотують команди, які намагаються реагувати на зміну їх фокуса. Працювати з таким лідером дуже складно, тому що його вимоги постійно змінюються.

«Гаряча голова»

Непостійний до глибини душі, цей тип непослідовного боса, схожий на рулетку. Ви ніколи не знаєте, чого від нього очікувати. Знаходиться ваш бос в хорошому настрої чи поганому настрої? Його гнів непередбачуваний, тому вам доводиться ходити навшпиньках.

Чому бос повинен бути надійним?

Надійні лідери встановлюють чіткі очікування, практикують радикальну особисту відповідальність і впроваджують системи, які допомагають людям відчувати себе в безпеці, щоб вносити свій внесок, отримувати зворотній зв'язок і процвітати.

Насправді, керівники, які вважаються надійними, у 15 разів частіше стають топ-менеджерами і наймаються у два рази швидше.

Послідовність є наріжним каменем вашої професійної репутації, незалежно від того, чи перебуваєте ви на шляху управління чи ні. Якщо ви хочете підвищити свою надійність і авторитет, ось що потрібно робити.

Коли вам доручають проект, не потрібно говорити «добре, я займуся цим». Натомість скажіть от що: «Ось, що я збираюся зробити до цього часу!" А потім переконайтеся, що впораєтеся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *